Nitto Legends 1320 ....

Nitto Legends 1320 ....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
www.nittolegends.com

vrlo jednostavno, skinete je, instalirate, napravite account i picite, igra je fenomenalna ....

ja imam vise account-a, a evo koji su mi glavni, poredani su od najboljeg ka gorem:

AdventureR, leader jednog od najjacih team-ova, Dynamic Duo Crew, zacela ga dvojica u tom trenutku noobs-a i dovela ga do visina :)
AZN BOYZ, co-leader Dynamic Duo Crew-a, ovo je stari nick od mog no1 partnera na igrici, on kasnije promjenio nick na Confucius, meni poklonio ovaj :)
AdvanceR, isto co-leader, osvojio mi 2. mjesto na turniru
eddzilla, to sam skoro nekad pokreno radi zajbancije
Wapak, ovaj nick je moj brat pokreno, al ne igra gotov nikad pa obicno kad mi je dosadno ja ga zgrabim pa se igram


eto to je otprilike to, sto se mene tice najcesce sam na AZN BOYZ account-u, mada sam poprilicno cest i na AdventureR-u .... za one koji su vec igrali, AdventureR trenutno ima nekih 11000+ sc-a, par miliona i kamaru jako finih auta, vecina grafika na tim autima je radjena specijalno samo za mene sto dokazuju i nazivi na gepeku tih istih auta ....

iskreno preporucujem ovu igricu stvarno je fenomenalna, i ako ima neko nekih dodatnih pitanja ili da mu treba neka pomoc, nek se javi ovdje potrudicu se da pomognem, mada mozda ima i jos neko ko igra pa nek se i oni ukljuce .... pozzz
 
Član
edoze je napisao(la):
ja usao 2-3 puta,otresli me,i izasao:lol:

hahahahha .... mene boga mi malo ko otrese ....

BTW evo par auta iz moje garazice (sve grafike su radjene iskljucivo za mene osim m3 koju sam radio ja, obratite paznju na tu fiiiiiiinu guzu na gepeku hehe) ....

i388289_m3.JPG



i388290_m3back.JPG



i388291_stang.JPG



i388292_stangback.JPG



i388293_tegg.JPG



i388294_teggback.JPG



i388295_g35.JPG



i388296_g35back.JPG



i388297_evo.JPG



i388298_evoback.JPG
 
Član
poenta je da budes uporan, kad se trkas, maximalno se trebas posvetit toj trci, ona obicno ne traje vise od par sekundi i tih par sekundi ti pravi razliku izmedju pobjede i poraza .... mislim da covjek treba imat stvarno jak um i bit sposoban usredocit se da bi mogao postic nesto na ovoj igrici .... jbga ja je igram od 1.7.2007. godine, od tad sam postigo tolko da jako puno ljudi zna za AdventureR-a i DDC (skraceno od Dynamic Duo Crew), (gotov pa svi moderatori i 2 administratora) vise puta sam bio "nominovan" za guide-a, svaki put sam ja licno odbio iz razloga sto ne zelim sebi nikakve obaveze da stvaram, tu sam da se trkam i da pobjedim a ne da vodim racuna o igrici .... jbga to je bar moj stav o nittu, normalno i meni se omakne pa bude dana kad igram ko da nikad nisam igro, al kad dodje onih mojih 5 minuta, malo ko mi moze pric .... sve setupe radim sebi sam i veoma sam ponosan na sve sto sam postigo u toj igrici :) .... i BTW, odlicna je kad imas slobodnog vremena za potrosit jer se na njoj vrijeme gubi zacas hehe ....
 
Član
A jbte reko sam ti sve preko pm odlican si igrac a ja sam katastrofa i ja igram od 2007 tam nedje 11 mjesec kad sam uveo igricu slucajno sam naletio na google reko odo trazit i nasao sam od tada nikad nisam presao 40.000$ u banci a ovaj spominje milione jeebote led..

i ja sam prije 1 i po mjesec otvorio istu ovaku temu hehehe

vidim da si member kolko imas sc-a par miliona hehehehehe

mislio sam na Points lol
 
Član
gaga je napisao(la):
koje ti je najbolje vrijeme :D

cini mi se 6,895 sa m6, mada ne furam h2h nikako tako da ne pikam se po tom, ja sam samo BK hehe, imam 102 perfect rt-a na AdventureR-u i jos gotov isto tolko i na drugim accountima (kad saberem sve zajedno) ....
 
Član
sto se tice mojih bosanaca, svi ste dobrodosli u "Dynamic Duo Crew" iako inace imamo neki visi standard pa obicno ne pustamo u tim ljude koji su zavisni i koji imaju manje od 2000 street credit-a, al za moje ljude to nije problem ;) .... a danas sam se malo ganjo sa jednim nasim ovdje sa foruma, tacnije BoosT666 tamo mu je jedan od nickova N i s s a n, bilo nam je super samo sto je mene bolila malo glava i bio sam premoren pa nisam bio bas najbolji, al evo jedan jedini SS koji sam napravio hehe ....

i389802_untitled.JPG
 
Član
slab otac vidi SC-a hahahahaha

i389964_me.JPG


dajte ba zar nema niko ko ovo igra bar malo cesce?????????????????????????
 
Član
ja sam kreno igrat igricu..po prvim utiscima je dobra..al nikako da skontam kako da krenem..vidio sam ono kvacilo gas kocnicu..al mi nonstop slajdra...moze pomoc...mozda nekad stanemo na crtu
 
Član
ej ovako otidji na practise track i sa desne strane imas pise Tutorials, kreni lagano od prvog ka zadnjem, prodji ih sve i izvjezbaj se. preporucujem da to uradis vise puta. onda odes u turnire, tacnije 24/7 turnire i krenes lagano od prvog ka zadnjem (zadnji je tolko tezak da ga ni ja ne uspijem bas lahko prec tako da se ne sikiras). znaci trebace ti malo vremena da se izvjezbas, tvrda preporuka NE ODUSTAJ, sve se to kasnije isplat ;)

eto tako, ako mogu jos sta pomoc, samo vici .... i vidi predpostavljam da si skonto da imas dva nacina trkanja, prvi je h2h, nista pametno samo moras bit brzi od drugog lika, drugi je bracket (poznatije BK), tu moras uradit setup auta tako da imas full rev launch ili ti ga (gas do daske bez proklizavanja) tu vec ima malo vise mozganja pogotov sto se trkas na fixno vrijeme znaci ako ti je dial in 13 sekundi, moras bit sto je moguce blizi tim 13 sekundi (tipa 13.000 ili 13.001) znaci bas ides u stotinku.
 
Član
hvala jarane.... skonto sam ponesto...i jos malo vjezbe....naravno da necu odustat..vaku sam igru trazio dosta vremena......kad uvjezbam mozda stanemo na crtu.....heheh..pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top