Nissan Qashqai za Edu Maajku

Nissan Qashqai za Edu Maajku

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U sklopu lansiranja novog Qashqaija na hrvatskom tržištu, Nissan je dogovorio jednogodišnju suradnju s popularnim reperom Edom Maajkom koji je dobio na korištenje Nissan Qashqai. Baš kao i Edo Maajka, Qashqai je auto koji "nije u klišeju". On ne podliježe normama i mijenja konvencije na tržištu. Qashqai, crossover između putničkog i SUV vozila, fuzija je različitih tema i koncepata koja zamagljuje granice i mijenja očekivanja.

23kasv.jpg


Sama suradnja Nissana i Ede Maajke započela je početkom godine korištenjem pjesme "Ona je bomba" s Edinog Zlatnim Kooglama zatrpanog albuma "Stig'o ćumur" u Nissanovoj TV i radio kampanji za Micru Bomba koja se pokazala iznimno uspješnom.

"Bila je to prekretnica u mom životu. Ja u novom novcatom autu i to autu koje nitko nema osim mene u gradu. Napaljeni čitatelji automoto i takvih novina, oni koji se napaljuju na izraze koji opisuju ono ispod haube, sline i zapitkuju se o njemu. Reko, ne kontam se u to stari al auto je mrak, ne osjetiš one ležeće policajce kad si u njem, ima hladnjak za cugu. Furo sam ga do Brčkog da ga pokažem familiji i zavidnom komšiluku, sad pa sad sam došo i komotan je sav. I sad ga vozam i ne znam dal bi ga vraćo nakon godine dana ili da slažem da ga neko ukro pa mu prekucam mašinu i promjenim boju kod nekog majstora. Šta će vam ovaj kad ih imate tolko, jedan više jedan manje ono kao da je to bitno....", ovako je svoje prve dojmove o automobilu sažeo Edo Maajka.

23kasv2.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top