Nije nesto extra ali vrijedi pogledati

Nije nesto extra ali vrijedi pogledati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Naravno jos sam u fazi ucenja, tako da je svaki savjet, losa i dobra kritika dobro dosla, evo numerisacu sve slike da bude lakse


1.
2d8f5tz.jpg


2.
6xyrm8.jpg


3.
13ygwlz.jpg


4.
2przfbn.jpg


5.
33dzckp.jpg


6.
2r60add.jpg


7.
oi7qj8.jpg


8.
5ml55s.jpg


9.
acee4p.jpg


10.
2eczvvk.jpg


11.
2nklyjq.jpg


12.
2hs28uu.jpg


13.
2u91se9.jpg


14.
2n8r0qv.jpg
 

IGY

Član
bilosto je napisao(la):
igy, super su ti fotke! tople nekako... svidjaju mi se veoma!

hvala, trudim se

Sina javice se uskoro vlasnik ovih okica, i nadam se da ce prihvatiti tvoj savjet :lol:
 
nije lose igy,ima finih fotkica!;)

Ako ti aparat ima manualne kontorle,nabavi tripod i pocni korsititi produzenu ekspoziciju.

A predzadnja fotkica ima super hdr potencijal,mislim nema sad,ali kad bi se ponovno vratio na isto mjesto i opalio tri razlicite ekspo mislim da bi fotka bila prva liga kad bi uspio prikazati detalje drveca i i detalja neba,uh to bi bilo!:cool:
 

IGY

Član
erol_brcak je napisao(la):
nije lose igy,ima finih fotkica!;)

Ako ti aparat ima manualne kontorle,nabavi tripod i pocni korsititi produzenu ekspoziciju.

A predzadnja fotkica ima super hdr potencijal,mislim nema sad,ali kad bi se ponovno vratio na isto mjesto i opalio tri razlicite ekspo mislim da bi fotka bila prva liga kad bi uspio prikazati detalje drveca i i detalja neba,uh to bi bilo!:cool:


neke su i slikane sa tripoda, medzutim steta sto aparat nema produzenu ekspoziciju, ovo je model, sony dsc-s730 pa ako imas kakav savjet uz njega dobro bi dosao


Sina vlasnica je moja :lol:
 
Član
ma ja, aparat nije neki za profesionalne upotrebe...nema M funkciju, sto je najvise bitno jbg...jedino sto ti onda mozes je da prebacis na nocni mode onaj ako ima...on ce tu podesit automatski neku ekspoziciju koja ispadne najbolja...

ima finih slika, necu rec da su sve dobre, al vecina jest...zadnja je lijepa i cista (mislim na sliku :D), 2. bezveze (iskreno :)), 3. malo svjetlija treba bit, ali lijepa...ostale su ok...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top