nezz sta je??

nezz sta je??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pomagajte Rodjak hoce da poludi inace Golf 2 td skoro mu se pojavio problem,,,auto mu gubi vodu za hladjenje,,,znaci ne kapa nigdje ne curi na hladnjaku provjereno ali auto gubi nevjerovatno brzo vodu u cemu je stvar nezzz.svaki dan nakon neke mozemo reci ne preduge voznje auto nema vise vode,,,pogotovo je tesko u ovim hladnim danima covjek stalno kupuje antifriz i sipa svaki dan:icon_rolleyes:
 
Djandy je napisao(la):
pomagajte Rodjak hoce da poludi inace Golf 2 td skoro mu se pojavio problem,,,auto mu gubi vodu za hladjenje,,,znaci ne kapa nigdje ne curi na hladnjaku provjereno ali auto gubi nevjerovatno brzo vodu u cemu je stvar nezzz.svaki dan nakon neke mozemo reci ne preduge voznje auto nema vise vode,,,pogotovo je tesko u ovim hladnim danima covjek stalno kupuje antifriz i sipa svaki dan:icon_rolleyes:

dihtung glave,napukla glava motora...
 
Član
ima li tragova ulja u posudi gdje sipa vodu??
ako ima ili je bilo prije ulja u toj posudi onda je otisao dihtung na glavi motora i ima u motoru puno vode pomjesane sa uljem sto vodi propasti motora
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
Djandy je napisao(la):
pomagajte Rodjak hoce da poludi inace Golf 2 td skoro mu se pojavio problem,,,auto mu gubi vodu za hladjenje,,,znaci ne kapa nigdje ne curi na hladnjaku provjereno ali auto gubi nevjerovatno brzo vodu u cemu je stvar nezzz.svaki dan nakon neke mozemo reci ne preduge voznje auto nema vise vode,,,pogotovo je tesko u ovim hladnim danima covjek stalno kupuje antifriz i sipa svaki dan:icon_rolleyes:

dihtung glave,napukla glava motora...
100 %.Izmjerite i kompresiju na hladnom motoru...
Tecnost ulazi negdje u cilindre i izgara.Ima li pjene na mjeracu ulja?
 
Član
Ma ljudi polako kakva glava kakav dichtuning,,,covjek radio generlano cjeli auto problem lezi negdje drugdje,kompresija je dobra u auta,,na mjeracu nema pjene u posudi nema ulja,stvarno cudno ispod auta nema vode to je vec probavano,,,znaci to glava, dichtung to mozemo otpisat sorry zaboravio sam napisat da je generalno auto raden,,,znaci problem je nesto drugo a to drugo moze puno bit stvari,,,mogao bit mozda mali kiler ali kaze da nema vode u autu,,,nezzz u ponedjeljak ide majstopri pa cemo znati sta je u pitanju......:icon_smile:

evo rodak je jutros isao majstoru i problem je bio u nekom crijevu kod malog kilera valda je puklo neznam dobro ni koje ni gdje ali uglavnom rjesio je problem...hvala vama na savjetima;)
 
imao sam slican problem nedavno,takodjer napuklo crijevo,jedino sto je meni bila rupa na vidljivom mjestu,tj imao sam malo fontanu :lol: :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top