Nesreca u Cabriu

Nesreca u Cabriu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja cu pisati u 1 licu jer sam ja ucesnik tog udesa!
Ustvari to nije ni udes,jednostavno smo "odletili" u provaliu!
U nedjelju 10.6 oko 15 sati ja i moj prijatelj(Halid,dolazio je ponekad na skupove,vozi(o) Golf 1 Cabrio Crveni GTI) smo isli da se provozamo sa rajom malo!Krenuli prema palama!Kad smo se vracali vozac je izgubio kontrolu nad autom pri 120 km/h,poceli smo se okretati na ulicu i mojom stranom smo srusili 2 znaka i "odletili" u provaliu koja je nekih 250-300m velika!Okrenuli smo se vishe puta i na stranu a i citavom duzinom auta!
Auto je slupano(mislim da su ostali neki dijelovi citavi,naravno enterijera)!Okretali smo se nekih 100-150m i zaustavilo nas je stablo!
Sreca u nesreci je da su iza nas isla 2 jarana u autu koja su nas odmah odvukli na CUM.I naravno bili smo zavezani "PILOT" pojasevima koji su nas ja mislim i spasili!
Halid(vozac) je razbio glavu,povrijedio kicmu i vrat i imao blazi potres mozga!Ja,Tarik(suvozac :icon_biggrin: ) sam povrijedio nogu(ne mogu stati na nju),ruku,podliv krvi i rasjecen staklom!Napomena:prozor mi je bio otvoren

Auto nije mogla izvuci slep sluzba pa je tek dan poslije izvukao kran!
Slike ce biti danas ili sutra samo dok uslikam auto a i uskoro klip kako se auto izvlacilo!
 
Član
uh drug,sreca je da ste zivu glavu izvukli...obicni kec ima pravo slabu limariju,a tek cabrio...sreca u nesreci....
 
Član
neki dan kad sam halida vidio nisam mogao vjerovati njegovim rijecima. ali sreca da je dobro prosao.
 
Ma jebes auto kupice se drugi ja sam se jednom lupao u cabriu ali ni priblicno tome.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
 sutra ne dolazi nikad ako je prekasno.....
 
ouuu pa Tarike ***** vas ja... pa sta ga koji k... cepite,cabrio je to...
Al ajd nek ste vi OK,vidio sam danas golfa pod ceradom...GDJE ste vi sadake fasovali Boze
 

IGY

Član
nek je ziva glava, a auta budu i prodzu, Ja sam imao do sad 6 udesa od toga 4 totalke, i hvala Bogu dragome da mi nije nista bilo, a ovaj zadnji mi je bio dobra opomena.
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
ouuu pa Tarike ***** vas ja...    pa sta ga koji k... cepite,cabrio je to...
Al ajd nek ste vi OK,vidio sam danas golfa pod ceradom...GDJE ste vi sadake fasovali Boze

A Halid je uvijek isao u 7 Brace da ima nafake u bilijaru pa mu valjda ostalo malo kusura :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top