Nesreca kod Pala

Nesreca kod Pala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo sada javljaju na dnevniku fiat punto sivi sletio negdje kod Pala u provaliju 200m, tesko povrijedjen, nadam se da nije niko od nasih sa foruma :icon_confused:
 
Član
legionar je napisao(la):
Evo sada javljaju na dnevniku fiat punto sivi sletio negdje kod Pala u provaliju 200m, tesko povrijedjen, nadam se da nije niko od nasih sa foruma :icon_confused:

Druze ipak mislim da je Fiat Stilo ;)
http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/fiat-stilo-sletio-u-provaliju-kod-tunela-celjigovici
 
Član
blindery je napisao(la):
legionar je napisao(la):
Evo sada javljaju na dnevniku fiat punto sivi sletio negdje kod Pala u provaliju 200m, tesko povrijedjen, nadam se da nije niko od nasih sa foruma :icon_confused:

Druze ipak mislim da je Fiat Stilo ;)
http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/fiat-stilo-sletio-u-provaliju-kod-tunela-celjigovici

Jbg ja za kompom bio pa valjda nisam cuo dobro :)
 
poznajem vozaca stila. bice ok hvala Bogu!
koliko sam ga ja uspio razumjeti, jedno auto je preticalo pred tunel i on je pokusao pobjeci desno, ali ga je snijeg pored ceste izbacio, te je nakon toga probio bankinu i sletio u provaliju. auto su nasli preko 210m od puta, a zaustavio se u rijeci.
nije u kriticnom stanju sto je najbitnije, a ja se nadam da ce naci tog vozaca koji se nije ni zaustavio nakon sto je svojim preticanjem ovo prouzrokovao...
 
Legend
silverstar je napisao(la):
poznajem vozaca stila. bice ok hvala Bogu!
koliko sam ga ja uspio razumjeti, jedno auto je preticalo pred tunel i on je pokusao pobjeci desno, ali ga je snijeg pored ceste izbacio, te je nakon toga probio bankinu i sletio u provaliju. auto su nasli preko 210m od puta, a zaustavio se u rijeci.
nije u kriticnom stanju sto je najbitnije, a ja se nadam da ce naci tog vozaca koji se nije ni zaustavio nakon sto je svojim preticanjem ovo prouzrokovao...

kako se zove momak ?
 
covjek se zove Besim S...
ima 48 godina i dvoje djece ..
da ne duzim.. bitno je da ce biti dobro, a za tog lika nemam komentara...
 
Član
Pitanje je da li je taj lik uopce vidio sta je napravio, jeli imaju barem broj tablica, opis auta?
 
Član
juce kad sam iso na skijanje isto pred tim tunelom oko 11 bio sudar fabia i jos neko auto forntalka totalke oba auta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top