ner_h Ford Focus SW

ner_h Ford Focus SW

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo da i ja predstavim "svoje" (ocevo) auto koje bi volio uljepsati po svom ukusu... ali nemam dozvolu od oca jer nemam vozacke(imam 18<godina).
Covjek neda da mijenjam sto je "fabricko" , ali kad polozim,, valjda bude od tog sta...

Ford Focus SW 1.8 TDDI 90KS, 2001.god., uvezen-oktobar 2008 iz Italije u BiH.
od opreme ima
klimu,
4X el.prozori,
centralno daljinsko zaklj.,
2X airbag, servo, radio komande kod volana...
SAMO NAZALOST NEMA CD-a, ALI SAM MU KUPIO usb-stick prko upaljaca
Zao mi kvariti fabricku muziku( ekstra jaka, mada moze bolje)

Elem, evo nekih slika

kad je kupljen::
[attachment=27054]
[attachment=27055]

i dalje
mala izmjena maske
[attachment=27056]

[attachment=27057]

[attachment=27058]

[attachment=27059]

a unutrasnjost:
[attachment=27060]

[attachment=27061]

U obzir bi samo mogao doci ovakav cd-player:

[attachment=27062]
da nije skup;

I na kraju:
[attachment=27063]


Bit' ce jos slika( radim nesto na njemu preko komp-a; styling) ovih dana...
 
Član
RE: ner_h focus - have idea no permission

To sto si uradio sa maskom odma skini i tu crvenu traku i tu oznaku GL ili sta jer je pre ocajno,a takav fabricki player nes naci ispod 200km :icon_smile:

Ako vec zelis da nesto odradis za malo para,kupi transparetni sprej i atamni prednje i bocne zmigavce,zatim skini one pak tregere i skini pozadi oznaku "focus"(clean look)a mozes i prednji znak da ofarbas u crno ;)
 
pokazat' cu nekoliko slika kako ga ja zamisljam za "nekoliko" godina, kad se malo para skupi.
sve ce biti, samo love?

[attachment=27079]

ili

[attachment=27081]

ili

[attachment=27082]

Ili klikni na link(ako sam dobro postavio):
http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=26828

for Ner_H tunning:
http://www.bhtuning.com/pc-tuning-paint-net-and-ner-h-t-32507.html

Prve slike su obicne - za malo para, a na linku je masina:lol::lol::lol::lol:
ne znam gdje mogu kupiti zmigavce u crnoj ili bijeloj boji ( Zivinice-Tuzla ).:icon_cry:
A za ove "tregere" mi treba kljuc, kad smo kupili nismo dobili;
da mi bi kakvog lopova da mi ovo otkljuca:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Za zmigavce kupis transparent sprej on ti e oko 10km i zatamnis prednje i bocne zmigavce a mzes i stopke ...
 
Ok je za zmigavce,hvala na savjetu samo koji bi bolje pas'o bijeli-sivi ili crni??

a masku cu izgleda gornji dio farbati tanko u crveno, a donji dio nije traka vec gumirana plastika,

sto se tice oznake, mozda stavim ST , SVT ili slicno-neku fordovu oznaku tipicnu za "sportiste",

felge ne smijem mjenjati zbog oca sad za sad..

U svakom slucaju hvala na komentarima.
 
Član
Ma uzmi crni transparent i ofarbaj,to za masku se ne slazem po mnei samo da ofarbas znak na njoj u srno jer ta crvena je bezz skroz(pijacarski)a pozadi skini oznaki i nestavljaj nista...
 
Član
dobra vozilica,,,,,,nemoj ga 'dzidzati'........nego furaj 'clean' i nabacis mu kakve dobre felge i bice pravi.....tesko ces naci takav plajer,,,,,sreto u nastavku;)
 
Član
Ford je lijep samo skini tu crvenu traku ocajna je :D i zatamni te zmigavce napred i nazad ;)

to ti je moj predlog :icon_smile:
 
Hvala najvjerovatnije cu uraditi crne zmigavce naprijed, a nazad najvjerovatnije stopove gornji dio ostaviti crven a donji zatamniti(zmigavac i rikverc).
Hvala na prijedlozima.
Kupio sam mu usb-stick(preko upaljaca); malo gubi na kvaliteti, ali je okk.
stick 2G- 500 pjesama.ubi..

evo slike

[attachment=27107]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top