Nepoznat dzek

Nepoznat dzek

Član
Dzek sam naso kod mijenjaca tacnije akd sam htijeo da zamijenim sijalicu od upaljaca i pepeljare......Pa eto ako ko zna od cega bi to mogao biti dzek bio bi zahavalan;):icon_smile:

http://www.2shared.com/photo/OXqQPOik/P090311_1503.html

http://www.2shared.com/photo/l8cnmvXs/P090311_1506.html

:icon_question:
 
Početnik
imas tacno ispod tog centralnog grebena nekakav kompjuteri u njeg abude ukljucen ja msm da je imobilajzer eh sad nezz da li ti je auto lupano u toj mjeri da je se on aktivirao pa ga je nekao taklo onesposobio da bi auto mogao upaliti,,ugl neukljucuj dok neodes na diagnostiku i tacno utvrdis,,:icon_smile:
 
Član
duurma je napisao(la):
meni lici na dzek od dijagnostike jer se kod mene u golf 4 tu nalazi

Dzek od autodijagnostike ima ispod rucne i nije to taj dzek druzr:cool:

Sarajlic je napisao(la):
imas tacno ispod tog centralnog grebena nekakav kompjuteri u njeg abude ukljucen ja msm da je imobilajzer eh sad nezz da li ti je auto lupano u toj mjeri da je se on aktivirao pa ga je nekao taklo onesposobio da bi auto mogao upaliti,,ugl neukljucuj dok neodes na diagnostiku i tacno utvrdis,,:icon_smile:

heheh...dali je lupan to neznam i nisam mogo da primjetim.....a cemu sluzi taj imobilajzer....ja sam konto da nije od kakvog board kompijutera il tak nesta.....moraju se ti kablovi kupiti za auto dijagnostiku da se cecka pomalo,a i da se ima za clanove foruma koji su iz ze...neisplati se davat 20 km.....bolje po pivama opaliti :cool::lol:
 
Član
To se kod nekih auta nalazi u satu a kod nekih je odvojeno ne vjerujem da je to...to je povezano sa kodom ključa auta i paljenjem bar sam takav info dobio na jednom forumu ka dsam se raspitivao za promjenu km sata...
 
Početnik
dino_ze2 je napisao(la):
Ali sta u biti ide na taj dzek.....mislim koji dio ide....
ima alu kutija i pretpostavljam da se u njoj nalaze nbege gluposti :D al ajd ja ti to sutra uslikam kod sebe maxuz cu razvalit citav centralni greben radi tebe da ti pomognem,,,,slike sutra i naravno objasnjenje :D;););)
 
Član
kodiranje kljuca na pasatu ide preko sata,nema poseban imobilajzer,dobro ti je reko elektricar,to je dzek od modula airbag-a;)
 
Top