Neon Svjetla

Neon Svjetla

Član
Dakle uzeo sam obicna neon svjetla 16 lampica 60kn u Tehno shopu.. sada se pitam..dali je to moguce ikako da spojim na auto??.. Necu ic kod elektricara ispast papak jel sam kod njega to polago,al izlapilo. mislim ako neko moze neki dobar savjet dat..bio bih zahvalan
 
ne kontam sta si uzeo?????

Kako neonke a u njima 16 lampica??????

Na koliko V radi ta lampica, daj kakvu slikicu pa mozda i pomognemo, ovako nemam osnove za pomoc nikakve....
 
Član
vjerovatno misli na LED lampice... na sta planiras te "lampice" prikljucivati i za sta ti misle sluziti?
 
Član
sub3r je napisao(la):
vjerovatno misli na LED lampice... na sta planiras te "lampice" prikljucivati i za sta ti misle sluziti?


sqtq91.jpg

Evo ovako nesto.. stavio bi ih u auto ispod sjedala..i kad zveknem auto da se pale isto kao i auto..
 
drug ti i dalje nisi dao info na koliko volti radi to, ide li na baterije ili sta, i sta kad "zveknes" ti znaci?????
 
Član
To moze na kolko os volti..mislim da se direkt na akumulator montira.
Zveknes - Kresnes - Upalis..
Nije na baterije
 
Početnik
pa ako je direktno na acc onda je vjerovatno 12V:), ako vec znas da je direktno, onda nadjes najblizi plus mjestu na koje hoces da montiras tu neonku, spojis masu i to je to...dvije zice:) crveno je obicno + :)

a ako vec hoces da se pale kad i pozicija npr, onda nadjes struju npr od neke gluposti (od osvjetljenja pepeljare ili tako nesto - koja se pali kad upalis poziciju) i spojis na nju, fino provuces zice, popakujes i voz! :)

pozz
 
Daco je napisao(la):
Hvala.. Onda cu radio izbacit i montirat ga ispod volana..a na mjesto radia neonku

:icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:

ovo ga dodje post kao neka zajebancija........

:icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused:

a to da radi bas na 12v direkt ne vjerujem, ovakve slicne kineze sam i kod nas vidjao, rade na 3v
 
pa sto ga ban deyo taman postalo zanimljivo, mozda je sad htio u farove ubaciti ribice, napraviti neki mali akvarijum ......
 
Top