neki problem win32 ???

neki problem win32 ???

BHT Ovisnik
dakle,imao sam problema nekih,koju god igru instaliram noviju kada trebam poceti igrati comp se samo zaledi imoram ga rucno restartat (jos nisam skontao sta je ) i onda sam pokusao instalirati directx 10,nesto sam jos uz njega bio dobio,nesto dotnetfx i to sam instalirao ineki se error pojavio bio,uglavnom sam nastavio i onda na msnu kada god mi netko pise ili koji god prozor otvorim pojavi se neki error,bukvalno svaki put kad kliknem,izbrisem msn,pokusam instalirati i ovo se pojavi

26002628.jpg


pokusao sam ponovo directx 9 instalirati al i dalje isto,zatim sam ponovo Service pack 3 posebno instalirao,al i dalje isti problem,jel se moze rijesiti ili moram format ?

hvala :)
 

Fap

Član
nije ovo do ni msna ni do direktx i meni se ovo desavalo

ali desilo mi se kad uninstal uradim necega da to nesto izbrise neki file iz sistema i nastane greska
ili ako si imao virus kojis esaktio u sistemskim fajlovima aantivirus ga nadje pojede ga tj izbrise i nastane belaj.

nema tu pomoci jedino format i ponovo instal windowsa.

ali prvo spasi fajlove ;)
 
BHT Ovisnik
ma imam ja sve spaseno,nije mi problem,nego mi se neda ponovo sve programcice instaliravati i sl. ,nisam nista uninstal,samo kada sam to instaliravao neka greska se pojavi,al sam mogao nastaviti...

neznam ima li fajde od repair-a windowsa
 
Član
Nista repair Windows to nikad nevalja(govorim iz iskustva) samo cista instalacija(format c pa Win..)
 
Član
Mene je ovo "vavik" handrilo, to je do xp, je*e ih nešto ovaj essential.
Ja sam ovo riješio tak ošto instaliram win 7, i onda rahat budem
 
BHT Ovisnik
brate od kada imam xp nikada ih nista nije jebalo u mene,imao sam i vistu i 7-cu,uvijek se rado vratim na xp sp3,ovo je nastalo mojom greskom,a arius to mi niej palo na pamet,probati cu i to :cool:
 
Top