Need for Speed - Türke

Need for Speed - Türke

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CKfSLxFwSLw&feature=player_embedded[/video]

:123:
 
Ovakvi uticu na statistiku, to jest povecavaju je:) jest ovo i fino i ludo i sve, ali ima i mjesto i vrijeme za ovakve stvari, na stazu pa ozezi, koliko god ovo dobro izgledalo ja ga ne podrzavam:) nisu oni sami na putu, tu su i ostali ucesnici, ne daj boze da ga zanese malo vise, bilo bi svasta!
 
Član
sto kaze jedan iz komentara dole, vise me brinu dedeki sto umiru za volanom, debili koji se prestrojavaju / polukruzno okrecu k'o da su sami na cesti i sl. od ovakvih kamikaza poput nas :D , ovi barem znaju da kontrolisu auto....
 
Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=h8GRi4Ne8Bk&feature=related[/video]

od 1:50 se moze pogledati prije toga je dosadno
ovo dodje kao odgovor na ovaj video gdje turci divljaju
 
Na ovom forumu vazda kontra, ne kontam vas nikao, da se ne daj Boze zabio u neko auto u kojem su mala djeca, bilo bi opet svaka cast moze im se, znaju sta rade znaju da kontrolisu auto . . . neka neka nek oni divljaju sve do jednom . . .spominjete djedove, pa pogledaj te malo statiskiku poginulih, pa ce te vidjeti u koja zivotna dob najcesce gine i zbog cega, brzina alkohol . . . Ali opet neka nek voze ljudi, nek se ubacuju zabacuju i sta vec! To je za mene seljakluk i preseravanje, ima fino staza odes, takmicis se, pa pokazi se i dokazi! Ne kazem nisam ni ja svetac volim i ja malo rizicniju voznju malo adrenalina, ali ni u ludilu ne bi rekao da je to uredu! I dok god su takva misljenja svjet ce ginuti i stradati i uz to sve uglavnom se i dosta nevinih zivota gubi! :icon_mad::icon_mad:
 
Početnik
Sve je to tako jer je Bog to tako stvorio,i po meni je sve to OK sve je to zato da bi bila ravnoteza..Sve ima svoje ;)
Vidi se da su momci iskusni i to je tacno,ali svako moze napravit pogresku tako da je to sve pitanje presudne sekunde..Ja licno prvi volim brzu voznju i cesto riskiram,i nakon 2 razbijena auta to me neprolazi i nadam se da nece nikad...to je jednostavno nekome u krvi tako da tu se mozemo raspravljat do besvijesti..

Kazes da odemo na neku stazu..!! Gdje u Bosni ima staza,imaju Zaluzani i a kad je zadnji put bio track day mozel se iko sjetit :icon_confused:

Dalje pital se iko imamol svi mi dovoljno financija da si osiguramo sve sto je potrebno da postanemo vozaci utrka,imamol dovoljno love da si prisutimo da odemo na Grobnik na track day,samo da odemo,a gdje je gorivo gdje su gume gdje je osiguranje,gdje je kasnije ovjes itd..Imajul svi ovi Street raceri mjesto da se mogu bezbjedno trkati,vi mislite da oni vole ugrozavati prvo svoj,pa tek onda tudji zivot...

Sve dok je ovakva drzava da ti sve uzima a nista nedaje bit ce svega..Tak oda svi mi mozemo srat i palamutit do prekosutra ali nista se nece promjeniti ;)
 
Pa cekaj malo znaci, ako da to sto nemamo staze i sto nemamo finansija za auto da je to opravdanje i da zbog toga smijemo divljati po cesit i ugrozavati druge:icon_question::icon_question:

Onda kazes iskusni, vjeruj da i najiskusniji grijese i ginu;)

Hvala Bogu nisam jos do sada razbio, mislim nemam vozacku dugo pa sad, ali presao sam dosta kilometara za kratko, non stop putujem na relaciji Brcko-NS, obisa Bosnu uzduz i poprijeko! I ja sam ne volim neku sporu opustenu voznju, smori, ali nikada ne bi divljanje moje mogao opravdati nekim glupim razlozima, i kad god se izvucem iz neke zaje*ane situacije, kazem "Konju sta ti ovo treba"! I dalje stoji iza toga da je brza voznja veliki rizik, i ne bi mogao nikoga pohvaliti zbog toga, al ajd . . . . Ljudi sjedi te u auta, pun gas, zaje*bi te punu liniju krivine, ogranicenja, samo gas, u crveno, nek skace adrenalin . . . .Pa ko ziv ko mrtav!

A ovo za drzavu, to je ne potrebno komentarisati! Svjesni smo svi da zivimo u drzavi koja je gora od divljeg zapada!
 
Top