Ne mogu da izvadim audi symphony cd

Ne mogu da izvadim audi symphony cd

Član
Pozdrav. Ovako imam probelm u vezi fabrickog radiona kod audia a4 b6 audi symphony ne radi mi cd nikako ne moze se nikako da se izvadi spokusavali smo sa 4 originalna ne znam kako se tacno zovu ali ja cu ih nazvati kljuc znaci 4 origanalna kljuca se ubace tri ga povuku cetvrti ne moze nikako da oslobodi vadjenje, sad ja vas pitam ako neko zna postoji li neka druga mogucnost da se izvdadi ili da se dio konzole nekako izvadi ili slicno. Unaprijed zahvlajujem
 
Član
mora ici van ako su origigi kljucevi,ako neide otidji do audija bolje nego da sta ostetis,u ostalom imas na you tube par klipova kako se vadi....
 
Član
kod opela zna bit zasarafljen nazad,skini ladicu onu desno i pregledaj,il prije toga malo progooglaj
 
Član
edoze je napisao(la):
kod opela zna bit zasarafljen nazad,skini ladicu onu desno i pregledaj,il prije toga malo progooglaj
prije nas je neko polomio cetvrtu zabicu i zato ne moze da povuce a struja iz sarajava je pokusavao 3 povuce a cetvrta ne moze zato vas pitam ima li neki drugi nacin



elvis_h je napisao(la):
mora ici van ako su origigi kljucevi,ako neide otidji do audija bolje nego da sta ostetis,u ostalom imas na you tube par klipova kako se vadi....
original su kljucevi prije nas neko je polomio zabicu jednu zato tri povuku cetvrta ne moze
 
Član
kod tokara da uradi po uzorku od preostale 3 da uradi cetvrtu,i fino onda mozes sve 4 zavuci i povuci van cd ;)
 
Član
svaka cast Arminu al Armin je autoelektricar, taj uređaj se mora moći vadit al treba neko tko ce ga znati izvaditi ;) imas muhu i imas ismara, ismara ti preporucujem ako treba sta rastavljati i sastavljati jer ce ti rastaviti komplet tablu ako treba da bi izvadio uređaj, a i muha bi to trebao 100% znati izvaditi ;)
 
Član
Brate napravili su glupost sa konzolim,nosacima,kavezom itd...
Ja imam orginalnu navigaciju od Audi-a,stoji mi 6mj. i nemogu da je ugradim!!!
 
Top