Navigacija za Peugeot 406

Navigacija za Peugeot 406

Član
Posto sam skoro uzeo Peugeota 406 2001 god pa bi zamolio ko je vec imao susreta sa navigacijom za ovo vozilo
Ovako u njemu ima fabricka navigacija pozadi u gepeku ima za ubacivanje cd-a u unutrasnjosti ima displej e sada me interesuje dali ima cd na kome je pokrivena BiH interesuje me da li na tom cd-u imaju i sela ili samo gradovi itd jer malo gledajuci po oglasima i pitajuci koji prodaju navigacije kazu da te nisu fabricke dobre jer im je slaba pokrivenost bivse Juge itd, eto ako ko ima iskustva sa ovom vrstom navigacije gdje mogu kupiti cd ili bilo koji savjet bio bi zahvalan mnogo ili da zaboravim na ovu fabricku pa da kupujem ovi sto prodaju sve u kompletu sa displejem.Hvala
 
iso image mozes skinuti sa gpsunderground.com , ne vidim zasto placati nekome 40KM sto ti skine sa neta nesto i snimi na dvd.....

fabricke navigacije alaba pokrivenost nasih rupa, samo glavne saobracajnice (nema nasa drzava jos kvaliteta da joj se ozbiljno pristupi),,,

od mapa za nase prostore imas adriaroute za garmin navigacije, jedna od boljih sto se tice pokrivenosti, kao i iGo, veoma dobra pokrivenost, za obje ti treba ili mobitel sa GPS (a moze i bez njega, BT modul GPS je oko 50KM), ili da kupujes naknadno navigaciju, od 130KM pa na vise se krecu....
 
Član
Komso de slikaj PUG ubaci u garazu napisi malo vise karakteristika o njemu...Sto se tice navigacije tog godista nema je koja pokriva BiH, znas i sam kakvo je u nas stanje da ti nepricam. Ako hoces neku navigaciju radije uzmi sebi dobar telefon koji ima u sebi navigaciju postavis ga na sajbnu i udri il uzmes sebi oni kineze pa dok ide ide...

Iz kog si djela Doboja :D
 
Top