Naplatne kućice-po ko zna koji put

Naplatne kućice-po ko zna koji put

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Slikano danas, nije se octavia znala opredjeliti na koji prolaz da ide...:D
 

Prilozi

  • fotografija.JPG
    fotografija.JPG
    88,7 KB · Pregleda: 377
Član
Nije to nista, znam jednog koji je stao da plati, mahinalno ili kako vec je smotao puni lijevi kada je dobio ticket i normalno po gasu BUM u rampu a nije ni izasao :) :)
 
Član
Oj dragi Boze hahahahahahahahah koji debil u pm... Ovo sve pokazuje gdje zivimo... Ovo je IQ -130... Ja se cudim kad ljudi voze 100 na sat u lijevoj traci na AP-u, a ovaj ne zna ni proc kroz naplatne, trebali bi mozda kakvo slikovito uputstvo stavit prije naplatnih...
 
:lol: Ne znam sta ljudi misle, ocito za neke jos nije autostrada vec izgleda samo znaju po makadamu i njivama voziti...
 
Nije samo kriv vozac vec debil investitor, projektant i revident...Betonski zid stavili kao odbojnik..Plasticnih odbojnika i usporivaca nigdje...
 
Član
znam ovu octaviu,bila je razbijena haos,ne znam kako se nije kompletna raspala prilikom udara. Napravit ce se to opet,i prodat ce se nekoj levatini,,inace vozala je zena,nije puno presla,skroz ocuvana:lol::lol:
 
Član
ja sam jednom isao iz pravca sarajeva prema zenici, i ono sto su uradili kod kaknja za naplatne isto u ovom fazonu, 180km/h prosao onda, ja sam se usrao da cu mozda opaliti u BETONSKI zid,ogradu.. hahaaahha, da sam sastavio nebi me bilo.. tek covjek kasnije skonta kad uradi sta je zapravo i uradio.. a ovo je cista zalost..
 
Član
Ovom ili ovoj u Octaviji nisu rekli pri polaganju vozackog da uvijek vozi otvorenih ociju... :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top