namotaj zvucnika

namotaj zvucnika

pozz svima novi sam na bhtuningu..ali odma imam pitanje..jest da nije za mene nego za mog rodjaka ali nebitno..Eh ovako on ima dva zvucnika 18"..problem je u tome sto su ti zvucnici stradali..njega zanima cime tj.kojim materijalom bi bilo te zvucnike najbolje bili namotati..konkretnije od kojih materijala bi bilo najbolje uraditi namotaje za takve zvucnike..eto to bi bilo sad zasad..vasa iskustva, prijedlozi itd :icon_rolleyes::icon_smile:
 
Član
Papir, aluminium, vitroplast, karbon, kevlar ..... Eto ti i po cijeni i po kvalitetu poredano :D

Veci ti je problem ko ce to da uradi kako treba nego cime, jer to i nije bas tako jednostavno kako izgleda :icon_smile:
 
menjic je napisao(la):
Papir, aluminium, vitroplast, karbon, kevlar ..... Eto ti i po cijeni i po kvalitetu poredano :D

Veci ti je problem ko ce to da uradi kako treba nego cime, jer to i nije bas tako jednostavno kako izgleda :icon_smile:

druze moj znam da je problem naci nekog ko ce to da uradi..bitno je da sam ja saznao od kojih materijala je to moguce izvest a sto se tice majstora za to..to je njegovo(rodjakovo)da trazi dalje..a tebi hvala druze za info..;););)
 
Član
Ima ovdje u zenici covjek koji profesionalno radi reparaciju zvucnika i nije skup,ako te zanima mogu se potruditi da ti nadzem broj ;)
 
Top