Naljepnice,kako napraviti i gdje?.Mostar!

Naljepnice,kako napraviti i gdje?.Mostar!

Član
Znaci raja zelim da isprintam naljepnica par...eh isao sam jucer na nekoliko mjesta kaze da nemogu oni to printati ....mene interesuje da li neko zna tacno gdje to mogu isprintati na onaj materijla kao za reklame da mi bude otporan jer ide s vana...znaci Mostar dolazi u obzir...Imam par finih motica pa da ih isprintam..;)
 
Član
__minel__ je napisao(la):
ima u Visokom,sto je meni ovaj radio.hoces da ti posaljem?...hehehe

gdje ima u Visokom i kakve su cijene?

btw, jel tvoj zeleni fiat sa BHT naljepnicom sto vidjam po Visokom? :icon_rolleyes:
 
Član
sub3r je napisao(la):
__minel__ je napisao(la):
ima u Visokom,sto je meni ovaj radio.hoces da ti posaljem?...hehehe

gdje ima u Visokom i kakve su cijene?

btw, jel tvoj zeleni fiat sa BHT naljepnicom sto vidjam po Visokom? :icon_rolleyes:

ma jeftino brate...pogledaj u mojoj garazi. 10 KM ta zelena na zadnoj sajbi i po 5 KM te sa strane BHT ...pored ''Kosmosa'' pa na cosku ima radnja(kopirnica i ostalo natpisi na majice itd) to je u centru grada...a jest moj je.otkud ti u Visokom?
 
Član
Eh, znam gdje je to. A stalno sam ti ja u Visokom, izadjem sa djevojkom ponekad. Vidjet ces golfa vjerovatno kad-tad. :icon_smile:
 
Član
sub3r je napisao(la):
Eh, znam gdje je to. A stalno sam ti ja u Visokom, izadjem sa djevojkom ponekad. Vidjet ces golfa vjerovatno kad-tad. :icon_smile:

;)..sigurno je djevojka odavde..a blicaj ako te ne skontam,hehe.
 
Član
taman sam ti i ja mislio dat vekin;) broj,reci samo sreto te poslao objasnim ti gdje je danas kad se vidimo
 
Top