Najstarija vozacica na planeti

Najstarija vozacica na planeti

Član
"Izvjesna Sheila Thomson iz Engleske i dalje vozi automobil svakog dana iako je već napunila 105 godina i prvi je sudar imala ovih dana nakon 70 godina bez ikakvih nezgoda. Sheila Thomson je rođena 1902. i naučila je voziti još 1930. godine. Vozački ispit nije nikada polagala s obzirom da je u Velikoj Britaniji tek uveden 1935. godine, kada je ona već s lakoćom mogla upravljati automobilima.
Gospođa Thomson je dobila svoj prvi automobil 1937. godine i otada vozi skoro svaki dan. U ovih 70 godina za volanom nikada nije imala niti jednu prometnu nesreću, sve donedavno... Te je nedjelje naime krenula u crkvu uskom cestom, kasno je primijetila otvorena vrata jednog parkiranog automobila, pa je svojim Peugeotom 106 udarila u njih. Srećom, nije bilo ozljeđenih, ali se vitalna starica razljutila jer je pokvarila bonus u osiguravajućem društvu.
- Rekla sam agentici osiguranja da vozim 70 godina bez prometne nesreće, pa me malo čudno gledala. Sada sam nažalost upropastila imidž osobe bez prometne nezgode - kazala je razočarana Thomsonova novinarima koji su došli do zaključka da je ona vjerojatno najstarija vozačica na svijetu."
 
Član
joj Oggya :lol: maloprije otvori onu njegovu tema za*ebancija zasteka mi racunar ne mozes mu nista :lol:
 
Top