Najskuplji auto na svijetu

Najskuplji auto na svijetu

Član
100423075.5_mn.jpg


Ako mislite da je novi Bugatti Veyron vrijedan 1,7 miliona dolara skup, šta biste rekli za Mercedes Benz W196, osvajač Grand Prixa 1954. i 1955. godine, koji je na aukciji 1990. godine prodat za 24 miliona dolara.
 
Član
:saltung::hydro::ferrari::dzip::smajli03::smajli03::smajli03::smajli28::smajli28::smajli28::smajli30::smajli32:;););)
 
Tom frajeru vjerovatno toliko para stoji u novcaniku gdje u mene stoji 10kf 20 kf 50 kf i pokoja 1km:D:D

Vjerovatno ga je ta svota para zuljala pa daj da se rijesim :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
e brate ja konjine toliko platiti auto a ja ni ne znam za tog lika..al je degen prve vrste
 
Joooj boze ovi vamo neznaju gdje ce potrosit pare pa kupuju auta samo da bi spiskali milone "nepotrebne", a djeca u africi i sire nemaju sta da jedu jbt!!! :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
FuelForTheSoul je napisao(la):
Joooj boze ovi vamo neznaju gdje ce potrosit pare pa kupuju auta samo da bi spiskali milone "nepotrebne", a djeca u africi i sire nemaju sta da jedu jbt!!! :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

i ja to kazem, al onda mi kazu sta imas protiv milionera zaradi i ti sebi:lol:takvi bi ipak trebali da se istaknu na polju humanosti a manje na polju gluposti
 
Član
Ma de ba,garant vi da imate milone hranili bi djecu u africi,manite se suplje.................kako kaze ona narodna---uvijek se lako navici na bolje.....:D
 
Član
Luka01 je napisao(la):
Ma de ba,garant vi da imate milone hranili bi djecu u africi,manite se suplje.................kako kaze ona narodna---uvijek se lako navici na bolje.....:D

i ovako se trudim pomoci koliko mogu onima kojjima treba pomoc..al to je zanemarljivo u odnosu na to koliko bi ovakvi mogli pomoci..npr.ja dam 2% svojih prihoda siromasnima (od 100KM to je 2 KM)..kad bi i oni dali toliko to bi bilo od 100mil...2miliona...
a ne kazem da ja nebi kupio porsche 911 gt3 ..to je recimo 150k eura...al ovakvu 'glupost' nebi uzeo ni za 100k kamoli 24 mil:icon_eek:zakljucak : jesam za luksuz i ko moze nemam nista protiv..al placati neke stvari milione samo radi prestiza boze sacuvaj protiv toga 1000%...sta ce nekom 100 auta koja jostaju 300mil$ npr. to ko objasni svaka mu cast;)
:icon_exclaim:
 
Član
boli ga uvo, kupio, parkira ga u cosak garaze i sledece godine proda za 25 miliona...i dobar milion...:icon_biggrin:
ne kazu dzabe lako je od miliona napraviti dva ako ga imas...
 
Top