najljepsa voditeljica vremenske prognoze

najljepsa voditeljica vremenske prognoze

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vidio sam na nekoj nasoj balknaskoj televiziji da neka fuksa fura taj fazon,Lara,Lana ili kako li vec,.....majkemi mene sve sramota gledati...sve mislim neka je zajebancija....jos kad kaze ''stepenčića'' ne prebacujem kanal nego gasim TV
 
Legend
-Suki- je napisao(la):
vidio sam na nekoj nasoj balknaskoj televiziji da neka fuksa fura taj fazon,Lara,Lana ili kako li vec,.....majkemi mene sve sramota gledati...sve mislim neka je zajebancija....jos kad kaze ''stepenčića'' ne prebacujem kanal nego gasim TV

Lana na OBN-u ;)
 
ja samo ne znam kako onakvima dozvole u program, mislim gdje je mozak menadjera tu onako nabiti je ko drolju na ekran, uffff, samo sam je jednom vidio i smucilo mi se, boze sacuvaj.....
 
Član
-Suki- je napisao(la):
vidio sam na nekoj nasoj balknaskoj televiziji da neka fuksa fura taj fazon,Lara,Lana ili kako li vec,.....majkemi mene sve sramota gledati...sve mislim neka je zajebancija....jos kad kaze ''stepenčića'' ne prebacujem kanal nego gasim TV

da je ne znam ti koliko dosadna i iritantna, kakav to ti moras biti, pa da o nekome tako kazes na osnovu zayebancije koju radi za pare na tv-u??
 
Član
emir_89 je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
vidio sam na nekoj nasoj balknaskoj televiziji da neka fuksa fura taj fazon,Lara,Lana ili kako li vec,.....majkemi mene sve sramota gledati...sve mislim neka je zajebancija....jos kad kaze ''stepenčića'' ne prebacujem kanal nego gasim TV

da je ne znam ti koliko dosadna i iritantna, kakav to ti moras biti, pa da o nekome tako kazes na osnovu zayebancije koju radi za pare na tv-u??

pa tako se ponasa i tako mi djeluje na prvu.....moje zapazanje na koje imam pravo :icon_question:
 
Član
stefan je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
vidio sam na nekoj nasoj balknaskoj televiziji da neka fuksa fura taj fazon,Lara,Lana ili kako li vec,.....majkemi mene sve sramota gledati...sve mislim neka je zajebancija....jos kad kaze ''stepenčića'' ne prebacujem kanal nego gasim TV

Lana na OBN-u ;)

BOLJE OBN NA LANI :smajli01:
 
Član
bolja lana od nje, doduse jednako su glupe....
izgleda da je Lana ba ovu kopirala s tim da znam da je ova rospija poznatija :)
 
Član
Dobra je Lana riba samo me nervira ono izlaganje i koncepcija...Ranije je Lana bila kod nas na trecem kanalu, vodila je emisiju o auto sportu;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top