Na Buni kod Mostara u prometnoj nesreći jedan mladić smrtno stradao, drugi teško ozli

Na Buni kod Mostara u prometnoj nesreći jedan mladić smrtno stradao, drugi teško ozli

Sinoć se oko 23:45 sati na magistralnom putu M-17 koji povezuje Mostar i Čapljinu u mjestu Buna kod Mostara dogodila teška prometna nesreća u kojoj je jedna osoba smrtno stradala, dok je jedna zadobila teške tjelesne ozljede.

Kako Bljesak.info doznaje od glasnogovornika Uprave policije MUP-a HNŽ Srećka Bošnjaka u nesreći je sudjelovao motocikl "Suzuki GXR 750" čiji je vozač izgubio kontrolu nad istim.


Kako doznajemo od dežurnog liječnika mladić koji je primljen sinoć u RMC "dr. Safet Mujić" je zadobio vidljive višestruke ozljede po cijelom tijelu, a ozljeđeni su i unutarnju organi. Višesatnim operativnim zahvatom Omanoviću S. su sanirane neke od ozljeda, ali je i dalje životno ugrožen i nalazi se na Jedinici intenzivne njege.



Na licu mjesta poginuo je mladić Kalajdžić S. (1985.) iz Mostara, dok je suputnik Omanović S. (1986.) također iz Mostara zadobio teške tjelesne ozljede.

Ozlijeđeni je smješten u RMC "dr. Safet Mujić", dok su očevid obavili pripadnici PU Mostar uz asistenciju pripadnika policijske stanice Buna. O ovoj nesreći je upoznat i dežurni tužitelj.


Izvor: http://www.bljesak.info/
 
Administrator
R.I.P za nastradalog, ali ne zelim nikom zlo i ne radujem se tudjoj nesreci, ali gdje ce po ovakvom vremenu vozit motor...cccc
 
Član
Ovog debila sto je vozio neki dan umalo nisam udario autom, prosao kroz crveno i jos gleda nesto u mene, ja izasao iz auta on po gasu. bilo je pitanje kada ce se ovo desiti. :S
 
Član
Žao mi je momaka. Stradali su prvenstveno radi nemara ljudi koji su odgovorni za postavljanje signalizacije ! Nije mi jasno jesu li ti ljudi ikada išli u Evropu, jesu li vidjeli kako se obilježavaju radovi na magistrali !!! I opet, po pravilu okrivljuju se stradali, neka je sramota ljudi koji su odgovorni, od policije, pa nadalje...
 
Top