My concept

My concept

Član
Evo novi rad,koncept,,nije sve završeno kasnije ću ga redizajnirati i biće postavljen na neku finu pozadinu,
samo su točkovi c/p ostalo sve je brush ,

prvo sam nacrto linije i od ovoga je sve nastalo

image-9EFF_4B20C244.jpg







HR
http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/015/e/4/My_concept_by_Trozic.jpg
 
Član
da sve iz glave bilo je dosta skica na papiru i na kraju sam znao napamet kakav auto treba da bude i pošo ga raditi u PS ,hvala :cool:
 
Član
samo mogu rec WOW!!! respect....:D
...moracu i ja pocet ovo radit,bas mi se svidja..:D
al samo je preoblem sto nezz kako se radi...:icon_cry::icon_cry:
 
Član
hvala :cool:
lagano ja kad sam počeo nisam imo ni internet samo instaliro PS i znao otvoriti sliku u njemu,
sad imam oko 2god staža nisam nikad koristio tutoriale sve sam sam skonto,bitno je da si zaintresovan za to
i sve se nauči :cool:
ako hoćeš dođi na moj forum pa ćemo ti pomoći da postaneš što bolji tuner ;)


počeo sam na redizajnu koncepta,osto je bez krova i zadnjih sjedišta jer mora se negdje krov sklopiti biće još izmjena
ići ću na što realniji izgled
 
Član
Trozic je napisao(la):
hvala :cool:
lagano ja kad sam počeo nisam imo ni internet samo instaliro PS i znao otvoriti sliku u njemu,
sad imam oko 2god staža nisam nikad koristio tutoriale sve sam sam skonto,bitno je da si zaintresovan za to
i sve se nauči :cool:
ako hoćeš dođi na moj forum pa ćemo ti pomoći da postaneš što bolji tuner ;)


počeo sam na redizajnu koncepta,osto je bez krova i zadnjih sjedišta jer mora se negdje krov sklopiti biće još izmjena
ići ću na što realniji izgled

vidis,i ja sam isto tako poceo ko i ti..samo sto ja radim u ps-u tek skoro god. dana...
a dje ti je taj forum,,? de mi link ak nije problem da se ne ganjam..;)
 
Član
drug iygleda da imas talenta za to,,,pretpostavljam da dobro crtas,,,probaj to proslijediti do ljudi kojima je to posao pa i bude sta od tebe,,,;)fino je ovo pravo
 
Član
tnx ;) crtam sve u PS na papiru neke osnovne skice u PS mi je lakše
oblikovati auto :icon_biggrin:


nez jel dozvoljeno ali evo www.vtbih.com

ima link i na konceptu :123:
 
Top