Mustafa Nadarević u FoKusu!

Mustafa Nadarević u FoKusu!

Legend
Budući da novi Ford Focus još nije zvanično predstavljen u Bosni i Hercegovini, F-Autocentar je odlučio ekskluzivnu vožnju i testiranje ovog modela pokloniti Mustafi Nadareviću, te na ovaj način potvrditi njihovo prijateljstvo i uspješnu saradnju.


Focus_bh_m.jpg


Podsjećamo da je u novembru prošle godine ozvaničena saradnja sa popularnim glumcem Mustafom Nadarević, te aktivan angažman u promociji automobilskih brandova, ulja i maziva koje zastupa kompanija F-Autocentar u Bosni i Hercegovini, tj. medjunarodna korporacija MOTUS CEE na teritorijama BiH, Hrvatske i Slovenije.

Focus_bh_1.jpg


Ford Focus je od izlaska na tržište 1998. godine i sa preko 10 miliona prodatih jedinica, postao pravi favorit među kupcima širom svijeta zbog svoje izvanredne vrijednosti, udobnosti i sigurnosti te prije svega zbog toga što je izuzetno zabavan za vožnju.

Focus_bh_2.jpg


Novi Ford Focus opremljen je tehnologijama i funkcijama koje dosad nisu viđene u tom segmentu vozila. "Šest mjeseci sam uživao u vožnji Volva XC60, a sa novim Focusom čini mi se da neću osjetiti razliku.", samouvjereno i u svom prepoznatljivom stilu, izjavio je Mustafa Nadarević.

Focus_bh_3.jpg


F-Autocentar u narednom periodu najavljuje testne vožnje za sve zainteresirane za ovaj model, te poručuje da će novi Ford Focus oduševiti postojeće kupce ali se i svidjeti jednoj sasvim novoj generaciji kupaca vozila Ford.

Focus_bh_4.jpg
 
Administrator
odlicno mi izgleda ovaj fIkus:D

daki kad ce kod nas biti promotivne voznje da dodjem da se provozam:D
 
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
odlicno mi izgleda ovaj fIkus:D

daki kad ce kod nas biti promotivne voznje da dodjem da se provozam:D

Za sad nemam nista najavljeno kada su u pitanju demo voznje. Ali svakako vec odavno ima u salonu jedan primjerak sa pristojnom opremom koji se moze pogledati.

1.6 TDCi 115 KS 6 brzina, ljepa kombinacija za stedljivu voznju.
 
Legend
Danas smo tek mi dobili cijene od Forda, i cijene su katastrofa tako da necu da pominjem cijene jos jer nadam se da ce se urazumit pa napravit nesto realnije cifre, prikladne nasem trzistu.

Sto se tice dizajna, meni licno jedan dan je ljep preljep, a jedan dan ga nemogu ocima gledat. Jedino zajednicko sto ima sa prethodnim modelom je naziv auta. Ostalo sve je promjenjeno, e da retrovizori su ostali isti kao na mom Focusu. Ono sto mi se svidja, a uvjek mi je bila naj veca zamjerka na Focsua su sjedista, sad se sjedi osjetno nize u novom modelu, promjenili su totalno izgled sjedista, za 10 nijansi je novi udobiniji od starog, i promjenili su boju table, odnosno osvjetljenje, kao i kazaljke.

Definitivno model sa fabrickim xenon farovima, i nekim ljepim alu felgama, i prikladnoj boji ljepse izgleda od prethodnog modela. Moram naglasiti da je unutra dosta manji od mog Focusa, ali opet komotniji od konkurenata :)

Sto se tice novog Focusa bujrum ko je u TZ ili blizini Tuzle, mozete vala doc svaki dan pogledat kola, sjest upalit, cackat, jedino se nemoze vozat (nazalost) ali eto barem za pokazati smo obezbjedili. Tu je i FL Mondeo i on je ljepo osvjezen i fino izgleda, lici dosta naprjed na Audia zapravo je prednja karambolka C/P Audi fazon.
 

MTR

Član
jesu li makar promjenili sjedista , prednja su uzas , dok odem do B.Luke dobijem spondilozu kicme
 
Legend
Pa eto napisa ja za sjedala :)

A sto se tice izgleda sva su auta ista danas, nemozes nista izdvojit da nesto ne lici, a akocemo pravo lici i na renoa megane ovi stopovi i ti fazoni, dok KIA cedd nidje veze, il mozda nisi vidio ovu KIA face lift sto ima :p

Uglavnom eto, pricalo se, gledalo se sad je tu, ko hoce gledat bujrum.
 
Član
vala su meni i na meganu one stopke ruzne, odma mi i ovdje zapadose za oko. zadnji dio je meni puno bolji kod stare verzije (ko kod tebe). al hajd...
 
Top