mtel

mtel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ovako .. idem za koji dan u swedsku i zanima me dal moj broj (mtel 065/ xxx-xxx) radi u njmackoj ? danskoj ? swedskoj? meni je dovoljno da me moze neko nazvat .eto ko je iso il ako neko zna .. znaci treba mi dal radi u sloveniji ,austrij,njemackoj,dansko,svedskoj??? to je putanja :icon_question:;)
 
BHT Ovisnik
ja sam eronet koristio u njemackoj,koji su to lopovi u pm,poruka preko marke,najisplatnije je ako mozes nabavit hrvatsku tele2 il sl. definitivno najisplatniji roming i za poruke i pozive
 
Član
svaka mreza radi bilo gdje jedino je fazon sto na bht neces moci da zoves dok ne napravis neka njihova podesavanja ...ugl moci ce te nazvati..100% provjereno;)
 
da ne otvaram novu temu , mene zanima da li je moguce da mob. koji je kupljen u Mtelu moze raditi na Ultra kartici , jel to moguce izvesti ?
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
da ne otvaram novu temu , mene zanima da li je moguce da mob. koji je kupljen u Mtelu moze raditi na Ultra kartici , jel to moguce izvesti ?

Dekodiras ga, ako je zakljucan na M-tel karticu samo i to je to .. Kod nas u Gz dekodiranje kosta 10 KM ;)
 
aha , a posto sam po tom pitanju glup pravo gledam , pise kod njih npr. Paket M , 12 mjeseci , 199KM je mob.

e sta ovo znaci , ako neko moze to malo objasniti jer mi oni iz mtela nece da odg. mamicu im jarecu :icon_twisted:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
aha , a posto sam po tom pitanju glup pravo gledam , pise kod njih npr. Paket M , 12 mjeseci , 199KM je mob.

e sta ovo znaci , ako neko moze to malo objasniti jer mi oni iz mtela nece da odg. mamicu im jarecu :icon_twisted:

Pa ja mislim to ti je da potpises pretplatu na taj paket M, ugovor na 12 mjeseci, i onda dobijes taj mobiltel za te pare ;)
 
tako nesto sam i ja mislio pa onda gledam bht ima onu ponudu svaki mjesec placas....

planiram uzeti LG KU990 pa me zanima znas li ti ili neko drugi kakavj e mob , nisam zahtjevan po tom pitanju , nek je lijep i nek nema problema sa muzikom :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top