Msn problem po ko zna koji put

Msn problem po ko zna koji put

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav drustvo..vise mi je muka od ovi msn problem sto moji sto tudji ..juce sam formatir oracunar... i inst msn ..i sve frceralo..danas sam bezze bio na racunaru..kad odjednom nema mi msna ,,,nesto ja prebacivo iz particija ..i otad ga nema..izbrisem ga ja skroz ..instaliram drugi ponovo javlja mi error code 80040154 .. i nadjem ja kako da se rjesi ovaj problem.uradim to ..al opet ista stvar..dajte molim vas pomagajte..treba mi msn veceras.. ko pomogne dobije +
 
Član
mozda ti oni update za msn mogu pomoc,de ako ti nije mrsko napisi mi sta ti pise ispod tog koda,da ne trazim po netu,da znam tacno o cemu se radi,kod mene je nesto slicno bilo,,i kod mene je windows 7
 
Član
ovo ce samo prestat,moci ces se kasnije spojit, bude ovako cesto,mislio sam da je nesto drugo,mene je nesto zezalo,stalno ga blokiralo nesto,ja sam morao vratit sistem unazad da bi rijesio problem
 
Član
Here is a solution to fix error 80040154 that may work for you. Please let me
know if this was helpful.

Cause: MSXML library may be corrupted and may have to be reinstalled

Step 1. Re-register msxml3.dll

- Click on the Start menu, select Run and type the following:
Regsvr32 %windir%\system32\msxml3.dll

Hopefully, you will see a window popup that says: DllRegisterServer
succeeded in C:\Windows\System32\msxml3.dll is succeeded.

Step 2. Restart your computer and sign into Messenger again
Hei buddy,
i got the same shit problem. here is solution for it,it made me crazy,but i finally did it.
http://download.live.com/messenger
go this page,d.load the WLmessenger,then install the Window Live mail,bec ur WLmessenger is already installed,once u install, the WL mail, u can sign in to ur WL messenger then,bec it is connected to ur WL mail.
keep happy.
Yaseen,beijing.
pitas čika gugla i on ti kaze...
 
Član
buraz evo ti ovo s problemima,za svaki ima rjesenje
http://msn-errors.blogspot.com/2006/11/msn-messenger-error-code-80048820.html
 
Član
funky sve sam ja to probavo i nece.. deyo brate tebe sam ceko..al mi ovaj s.pak rs neda da skinem..

skino s druge stranice..i pise da imam noviju verziju instaliranu ..sta sad poludicu:icon_mad:
 
Član
ma kakvi nece pa nece..ovaj contact isto izbacuje da je novija verzija..a ovo uradi i pise nesto sucefull .. al ista stvar
 
Član
i ja sam prije isto tako imao problem,ostao ti je odprije negdje zabacen fajl od tog novog i sad ti kad pokusas da instaliras izbacuje ti taj EROR,skini znaci Perfect uninstaler i on ti izrovi i pobrise sve otpatke od ranije koji te sad zezaju i onda skines ovaj zadnji i instaliras i trebalo bi da bude sve u redu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top