Mozilla problem

Mozilla problem

Član
vec duze vrijeme me j*ebe mozilla. Kad izadjem i hocu ponovo uc nekad nece vec mi pise ovako Firefox is already running, but is not responding. To open a new window, you must first close the existing Firefox process, or restart your system. I nece otvori mozillu dok ne restartujem
 
zadrzava ti se u procesima, tj kada je ugasis ne ugasi proces za nju.....

Najlakse ti je skinuti programcic Perfect Uninstal ili slican, pobrisati mozillu a onda instal na novo ;)

probaj sa firefox 4 rc1, odlicna je :cool:
 
Imao isti problem....i lagano ga rijesio!Skines sebi program perfect unistaller i unistaliraj mozzilu,pa je ponovo instaliraj!I to je to!Mada bi ti preporucio google crome...bolji je za klasu od mozzile!:cool:
 
Član
Meni kad se to desi, kliknem na prazan dio desktopa desnim dugmetom misa i onda na "refresh".

Nakon toga nekako skonta sta nije ugasio i pokrene mi regulara firefox...
 
Član
Ne bi je briso majku joj, imam dosta snimljeno na njoj. A refres ne pomaze makar drzo f5 pola sata :icon_biggrin:
 

Fap

Član
ovako kolega kad ti se to pojavi kliknes na task bar dsni klick pa na task manager izbaci ti mali prozor drugo dugme je Processes i klikni image name da ti poreda po imenima nadjes skracenicu od firefox desni klik misem na nju i End Process i onda pokrenes iz ponove :):cool::cool:
 
Član
phantom je napisao(la):
Ne bi je briso majku joj, imam dosta snimljeno na njoj. A refres ne pomaze makar drzo f5 pola sata :icon_biggrin:

Sacuvaj te snimljene stranice, pa onda mozes instalirati i drugi browser ako treba, i u njega ih importovati...ili ponovo u novu verziju istog.

http://www.youtube.com/watch?v=wta-sPFgOl8&feature=related
 
Top