Moze li se ovo ispolirati?

Moze li se ovo ispolirati?

Član
Siguran sam da se neko vec susreo sa ovim problemom, interesuje me da li se ovo moze ispolirati ili nekako srediti? hvala ;)

DSC_3846b.jpg


DSC_3847b.jpg
 

MTR

Član
kaladont , arf ( ali samo po znaku nista po laku ) , wipe out pasta od Abro-a ( 4 KM ) , starom cetkicom za zube ili krpom lagano utrljas i eto ga
 
Moza nije ovo nikakav problem, detergent, utrljaj dobro i onda one za metal paste malo pakovanje uzmes u i sa tim utrljas par puta i bude ko' novo. Sto se tice coca cole, mozes probati ne znam, slabo primjenjujem te alternativne metode.:D
 
Član
olensoner je napisao(la):
Moza nije ovo nikakav problem, detergent, utrljaj dobro i onda one za metal paste malo pakovanje uzmes u i sa tim utrljas par puta i bude ko' novo. Sto se tice coca cole, mozes probati ne znam, slabo primjenjujem te alternativne metode.:D

coca cola je sofisticirana metoda najbolje je pljuvackom a svi dijelovi koji su presvuceni kromom ili cime je vec recimo plastika presvucena poslije toga nemaju prvenstveno prljavstine po sebi i zutila;)
 
Član
da si blize ja bi ti to ispolirao,imam neku njemacku pastu za chrom,,,,ma ocisti ga bude kao ogledalo;)
 
Član
Hvala vam na savjetima, pokusacu ;)

Dzeniii je napisao(la):
da si blize ja bi ti to ispolirao,imam neku njemacku pastu za chrom,,,,ma ocisti ga bude kao ogledalo;)

Kaoko se zove ta njemacka pasta?
 
Top