Motorom udario u betoski zid i poginuo

Motorom udario u betoski zid i poginuo

Član
Muškarac čiji su inicijali V.K. (43) iz Živinica preminuo je od posljedica saobraćajne nesreće, koja se dogodila na magistralnom putu u mjestu Đurđevik, opština Živinice.

On je, vozeći motocikl marke "kavasaki" izgubio kontorolu i udario u betonski zid, nakon čega je preminuo u sanitetskom vozilu, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Suvozač, čiji su inicijali M. I. (20) iz Živinica zbog zadobijenih povreda zadržan je na Univerzitetskom kliničkom centru Tuzla.

Nesreća se dogodila sinoć oko 19.30 časova.

Uviđaj su izvršili kantonalni tužilac i policija iz Živinica.
 
zalosno,komsija iz zivinica......
j*iga i jest se budalas digao po ovom vremenu na motor....ja na cetiri tocka pa necu jos na ljetna a on sa dva pa na ljetne gume...
 
Legend
vec su poceli..
Boze sacuvaj, sto ovo moram reci, ali fakat i ovi motoristi sjedaju na motore da izbace komplekse (cast izuzetcima) ali juce bas dok sam napravio 2 kruga kroz grad, 10 motorista je proletilo pored mene nenormalnim brzinama, ubacuju se bez zmigavaca, strasno fakat..
 
Član
Topliji dani, bit ce toga sad redovno. Prebrze su to masine, a putevi nam nikakvi. Ove neke "zimske" rupe po cesti sad sa autom kad uletis imas osjecaj propast ce, tu s motorom nema neke sanse, posebno pri vecim brzinama. A zna se za sta se motori kupuju...
 
Član
divlja raja...RIP.....:icon_cry: stvarno steta....neki dan pored ekonomske prolijecu na zadnjem tocku svi....:icon_cry::icon_cry: steta...mladi zivoti...
 
Član
R.I.P

Ali vec su krenuli, eno kod nas se jedan redovno dize na zadnji na m17 tamo kod kalena... djaba sto je kolona i sve, lola ga na zadnji, sve do jednom...
 
Top