Motor-radilica vw polo 6n2

Motor-radilica vw polo 6n2

Član
Pozdrav..
Imao sam problem sa motorom riknula radilica. I sad nakon servisa kod majstora auto ide odlicno ima mao bucniji zvuk ali kad stanem na semaforu auto samo sto se ne ugasi i obrtaji mu skacu pali se EPC.. Pa me sad zanima do cega bi moglo biti? Majstor kaze kao malo karburator zeza ali da je to ok :S Dok se ne razradi motor... Ja se ne razumijem bas oko toga pa ce mi vasa pomoc dobro doci :D Izvinjavam se ako sam fulio temu :)

I radilica je isla na obradu koliko je ta obrada pouzdana?

Hvala...
 
Član
Prepostavljam da se radi o 1.4 16v motoru, ako je taj motor udarices na belaj sa njim svakako i kad je nov bio nije valjao.
 
Član
Na autoputu nedovoljno ulja i valjda se ostetila radilica. Majstor mi rekao nestalo ulja i radilica se ostetila.. To je sve sto znam :) Ona je obradena auto ide fino ali kad stoji u leru motor vibrira samo sto se ne ugasi nekad se i ugasi auto :S
 
meni se ipak cini da si ti profulao majstora nazalost.
radilica i lezajevi inace zariba samo zbog nedovoljno ulja ili loseg ulja inace traje citavu vjecnost . (moze se desiti da si ti redovno mijenjao ulje i filtere ali prije teb neko nije i to je rezultat taloga hameljau karteru i kad tad prodj kroz filter i nadjs na rupicama lezajeva koda ulje prolazi i radi svoj bas da nebi doslo do tog sto se tebi desilo. radilicu nikako nije pozeljno obradjivati , imas ih na otpadima dzabalama.
sto s tice grubljeg zvuka moze doci kad se skida glava. obicno poslije se ravna (tokari) radi nalijeganja i to je jedan od razloga grubog rada. a otkud sad posle sklapanja motora da ti trese trza trokira neravnomjerno radi i gasi se a prije to nij bio slucaj??? ili nam nisi reko?
sta ste sve radili na motoru ?
i nebih se bas slozio s tvojim majstorom koji kaze nadoce to.
hmmmm... ima li jos sta da nam nisi reko ???
 
Član
meni se ipak cini da si ti profulao majstora nazalost.
radilica i lezajevi inace zariba samo zbog nedovoljno ulja ili loseg ulja inace traje citavu vjecnost . (moze se desiti da si ti redovno mijenjao ulje i filtere ali prije teb neko nije i to je rezultat taloga hameljau karteru i kad tad prodj kroz filter i nadjs na rupicama lezajeva koda ulje prolazi i radi svoj bas da nebi doslo do tog sto se tebi desilo. radilicu nikako nije pozeljno obradjivati , imas ih na otpadima dzabalama.
sto s tice grubljeg zvuka moze doci kad se skida glava. obicno poslije se ravna (tokari) radi nalijeganja i to je jedan od razloga grubog rada. a otkud sad posle sklapanja motora da ti trese trza trokira neravnomjerno radi i gasi se a prije to nij bio slucaj??? ili nam nisi reko?
sta ste sve radili na motoru ?
i nebih se bas slozio s tvojim majstorom koji kaze nadoce to.
hmmmm... ima li jos sta da nam nisi reko ???
Uradio je on citavu generalku motora lezajeve neke filtere ulje zupcasti karike haman sve izmjenjao ... i obradio tu radilicu imam racune ne vjerujem da me lagao oko 600 km djelova .. A auto je i prije neg sto je otisla radilica cudno radio u leru treskao je motor i trzao kad krenem ali nikad se nije gasio :S Kaze da je do karburatora ...

A radilicu nismo mogli naci polovnu nigdje tako da je ovu obradio i stavio neke lezajeve ... kao mogla se obradit jer je nije puno zahvatilo kaze on sto se tice motora da je sad dobar i spakovan da se ne treba nista radit samo jos taj karburator :S

A na autoputu kompijuter je pokazao da mi je nestalo ulja cak mi se desilo 2 puta tako i dosipo sam ali svako mjesec on pokaze da nema ulja :S i onda je radilica riknula na autoputu rekli su mi i u bihamku da je radilica... E sad samo ne znam sto treska nesto mu ne vjerujem da je karburator mada je i prije radilice isto radio tesko :S
 
hheheh. et vidis , trebao si odma teci "zaribalo na radilici i uradio sam generalku" sad me muci sto trza i gasi se a bilo j i prije generalke. i lakse bi se razjasnilo.
ako ti je i prine tako trzo treso i poslije onda je majsor i u pravu. nije to do ovog sto si uradio. znam da kosta generalka :) a sto se tice radilice , to da nije puno stradala :) tu se i onako radi o "mikromilimetrima" al et. ako niste mogli naci polovnu onda obradjujte al to nije to da znas...
i na kraju , usmjeri paznju na karburator .
;)
 
Član
hheheh. et vidis , trebao si odma teci "zaribalo na radilici i uradio sam generalku" sad me muci sto trza i gasi se a bilo j i prije generalke. i lakse bi se razjasnilo.
ako ti je i prine tako trzo treso i poslije onda je majsor i u pravu. nije to do ovog sto si uradio. znam da kosta generalka :) a sto se tice radilice , to da nije puno stradala :) tu se i onako radi o "mikromilimetrima" al et. ako niste mogli naci polovnu onda obradjujte al to nije to da znas...
i na kraju , usmjeri paznju na karburator .
;)
1200 me izaslo sve to ... Jos ostane taj karburator onda :S Jer kad dajem gas odma fata bas cudno je kretao i prije i sad ... Znaci do karburatora.. Hvala na savjetima i pomoci :D

Mislim da ima 55 nijemi tu saobracajna ...
 
Vidim samo da lose radi skroz :) jbg. Ukoliko je majstor siguran u sebe ( a bogami i cifra koju ti je uzeo) nebi trebalo da je do motora.
Pozzz..
 
Top