Motociklista se sudario s dječijim elektromobilom

Motociklista se sudario s dječijim elektromobilom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
igra.jpg


Na trgu Alija Izetbegović u Zenici policija je obavila nesvakidašnji uviđaj. Nepoznati motociklista sudario se s dječijim automobilom - igračkom, kojim je upravljao dječak, na dijelu pješačke zone u kojoj se djeca zabavljaju vozeći autiće na električni pogon.

Nepoznati motociklista udaljio se sa mjesta događaja, a prema podacima iz policije, dječak A. Š., koji je upravljao elektromobilom, zadobio je lakše ozljede. Već nekoliko dana građani Zenice, pogotovo penzioneri, upozoravaju na divljanje biciklista i motociklista u pješačkoj zoni na trgu Alija Izetbegović i u Titovoj ulici, ali za sada nije viđeno da ih policija kažnjava zbog vožnje zabranjenom zonom.
 
Član
Ma i djeca su ta grozna, vozam cesto bicikl, vozis iza, ne gleda samo lijevo skrene. I ak ne pazis il si malo brzi, opalit ces ga. A roditelji ih puste da se vozaju tako sami...
 
Član
Sad ce garant malac dobiti kaznu jer nije imao polozen vozacki ispit! Nebi me cudilo da se to kod nas desi!
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ma i djeca su ta grozna, vozam cesto bicikl, vozis iza, ne gleda samo lijevo skrene. I ak ne pazis il si malo brzi, opalit ces ga. A roditelji ih puste da se vozaju tako sami...

jest oca mi i meni se nekoliko puta to desilo
 
Početnik
addo je napisao(la):
Sad ce garant malac dobiti kaznu jer nije imao polozen vozacki ispit! Nebi me cudilo da se to kod nas desi!

naravno,nasa murija samo radi ono sto najbolje zna pise kazne za parkiranje i kaznjava nevin narod,

a to za motoristu nije on kriv sekunde za mene kriva je murija sto ih boli k**** za magupe i takve ludjake bukvalno nesmiju im nista.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top