MOSTAR - savjet oko auta ML55 AMG

MOSTAR - savjet oko auta ML55 AMG

Član
Potreban mi je savjet ako neko poznaje ovo auto malo da nesto napise dobro ili lose, moze i na PP bio bih zahvalan.

http://www.pik.ba/artikal/2027263/mercedes-ml/
 
Član
Kad je kolega već otvorio temu, nadam se da se neće ljutiti, ima li iko raspoložen da mi pogleda ovaj auto ili ako ga neko poznaje, da mi napiše koju riječ? Hvala.

http://www.pik.ba/artikal/1722717/auto-volvo-v40-t4/
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Merca nikada nisam vidio.

Oggy: Samo se javi i biti će detaljno pretrešen:icon_biggrin:

;)

Već smo pričali. Ako uhvatiš vremena, znaš šta ti je činiti. Probaj i volana da se dočepaš malo.:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
mercedes mi nije upadao bas u oci..

@oggy
mislim da se ovaj prodaje od 6-og mjeseca nekada,ako je ovaj iz centra 2,cijenio ga oko 9,pa 8 ipo ,8 i evo sad ova cijena....kako sam cuo da je dobar,neznam zasto ga nitko nece...
 
Anese ja mislim da je ovo od Nizinog sina ili sta mu je vec onaj momak sto u osiguranju radi. E sad kakvo je auto...nije dugo u vlasnistvu ovog momka spomenutog oko 2-3 mjeseca. Mozda je bas u odlicnom stanju. Ne prdi, ne skripi, ne dimi...:icon_rolleyes:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
mercedes mi nije upadao bas u oci..

@oggy
mislim da se ovaj prodaje od 6-og mjeseca nekada,ako je ovaj iz centra 2,cijenio ga oko 9,pa 8 ipo ,8 i evo sad ova cijena....kako sam cuo da je dobar,neznam zasto ga nitko nece...

To i mene kopka. Jeftin, djeluje dobar, kaže da je odličan, a opet ništa.:icon_confused:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
mercedes mi nije upadao bas u oci..

@oggy
mislim da se ovaj prodaje od 6-og mjeseca nekada,ako je ovaj iz centra 2,cijenio ga oko 9,pa 8 ipo ,8 i evo sad ova cijena....kako sam cuo da je dobar,neznam zasto ga nitko nece...

To i mene kopka. Jeftin, djeluje dobar, kaže da je odličan, a opet ništa.:icon_confused:

U mostaru ti je cudan narod da je dizel davno bi se prodao, cim vide 200ks kontaju to trosi 30l /100km ;)
 
Član
Na tu foru potrošnje i treba ići da spustiš cijenu i zbaviš sebi auto, a ne nekog čađavca da vozam. Mami me ovih 200KS.:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
rođak mi je za njega govorio isto govorio nakon sto sam kupio svog,htio ga on kupiti,mescini da zna covjeka,zovnem ga sad i pitam pa ti javim kasnije;)

oggy dobar je auto,sada sam zvao,to mi je od rođaka kolega harmonikaš,kaze nezna jel to taj,nije siguran koje je godiste,reko imas li broj od kolege kaze imam,kad vidim to je isti broj kao na piku,ako zelis mogu ga pitat zna li nesto detaljnije o autu,mada sam cuo da je auto dobro,neki dan sam isao u jedan mobi servis u kvartu ovog sto prodaje,pita me serviser kad sam kupio volva ovo-ono,kaze susjed mu prodaje dobrog (ovaj volvo),ocuvan dobar,samo kaze nitko nece pa mu spusta cijenu;)
nadam se da ti to nesto znaci,mogu se potruditi malo detaljnije da saznam:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
a neznam hoce li dalje,i ova me cijena iznenadila,jbt vrijedi svake marke auto:icon_eek:
kilometraza je originalna,kakv se auto moze kupiti za ove novce,ja da imam novac kupio bih ga,ljudi trice gti koje su dobre cijene za ove novce,a koliko je ovo auto novije i bolje,a s lakocom dere nase cestovne jurilice:icon_biggrin:
sumnjam da ces jeftinije naci
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
mercedes mi nije upadao bas u oci..

@oggy
mislim da se ovaj prodaje od 6-og mjeseca nekada,ako je ovaj iz centra 2,cijenio ga oko 9,pa 8 ipo ,8 i evo sad ova cijena....kako sam cuo da je dobar,neznam zasto ga nitko nece...

To i mene kopka. Jeftin, djeluje dobar, kaže da je odličan, a opet ništa.:icon_confused:

U mostaru ti je cudan narod da je dizel davno bi se prodao, cim vide 200ks kontaju to trosi 30l /100km ;)

Nije to samo tako u Mostaru,tako je u citavoj BIH:lol:
 
Top