molim za pomoc

molim za pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dakle imam problem i molim sve koji se razumiju u kompjutere tj. hardwer softwer da mi pomognu i mozda otkriju gresku prije nego odnesem comp proficima da me oderu...

dakle igram igrice opet zavisi koja je igrica u pitanju i odjednom me izbaci iz igre ugasi mi se monitor i sve bukvalno zastopa dok ga ne restartujem.

e sad nekad se zna desit da u sred igrice mi se ugasi monitor, ja ga upalim i malo sacekam da govno otkoci i nastavim igrat dok me opet ne izbaci...

e sad sam ja ostao zbunjen nako sto takvih problema uopste nisam imao sa nfs Carbon-om, normalno sam ga igro detalji su bili high rezolucija 1240x7**(nesto)

kontam da je do graficke nema sta drugo bit
radi se o ati radeon 9600 pro 256mb

ako je neko imao slicnih problema ili zna o cemu se radi bio bi veoma zahvalan jer me to trenutno jako nervira...

unaprijed hvala...:cool::cool:
 
Član
Koliko ti je star monitor, mozda ne podrzava tu tvoju rezoluciju, vidim da je bas povelika, stavi na 1024x768. Kod mene je ta grafika to mi se nije nikad pojavljivalo.
 
Član
monitor je flatron 17'' LG

imatel neki link za te drivere
i stavio sam sad tu rezoluciju mada nevjerujem da je do rezolucije
izbacuje me na call of duty 2, sims 2, star wars republic commando, fable,
nesjecam se dalje znam da me samo nije dosad izbacivala na san andreasu i nfs carbonu
 
Član
ma radilo normala sve, dok sam isao u srednju nisam se skido sa COD-a

samo puco po citav dan i nesjecam se dal sam ja nesta instaliro pa se to pocelo desavat il je samo od sebe
u svakom slucaju formatiro sam comp u nadi da ce to nestati ali nije nestalo...
 
Član
Isprobaj nove drivere, i jos jedna bitna stvar. Ako ti je kuciste otvoreno, zrakni da li ti rade svi cooleri pravilno, ne bi vjerovao kakve gluposti pocnu da se desavaju kad ventilator(i) crkne.
 
Član
kako cu znat koji driver treba da skinem naletio sam na nake al datum iz 2006 imal kaka stranica za te drivere...:icon_cry::icon_cry:
 
Član
pa upisi ati radeon pro 9600 drivers u google
i sigurno ce ti nesto izletiti. Jesi provjerio ventilatore? Od napojne takodje obavezno.
 
Član
evo skidan nakav driver jebat ga sta bude bude

sto se tice ventilatora svi rade juce usisavo comp
jedio da otvorim da procistim to sve bog zna kolko prasine ima u njima...
 
Član
Pitam jer toplota cesto izaizva kojekakve "glupe" greske, koje ne mozes ni objasniti, artefakte po ekranu i sl.
 
Putovanja.ba
Administrator
Meni se gasio laptop tako kad igram igrice ili kad pokrenem instalaciju, i ispostavilo se da je cooler crko.
 
Član
Evo ti najnoviji driveri... http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=xp/radeonx-xp

Mada ti ja ne bih preporucio da stavljas detalje na high na toj grafickoj, i sam je imam na drugom kompjuteru, i kada sam se igrao na njoj, sve je bilo podešeno na minimum, pa cak je i rezolucija bila 800X600, no možda su tebi detalji bitni :)

edit : I skini display driver, tj. opciju 2 :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top