Moja mali cross

Moja mali cross

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Yamaha DT 125,,,nije nista puno radjeno,,,malo rep promijenio (self made :icon_smile: ),,,0-100 nekih 6 do 7 sekundi,,,max brzina 130 km/h

 
Član
koliko ja znam normalni dt nema sanse da ide 6-7 sec do 100 i da uhvati 130 (kazes da nista nije radjeno na njemu). drug mi je imao dt-a 125 i bio sam brzi do 100 a pogotovo poslije 100 (piaggio beverly 250 i.e sport)
mjerili smo beverly-a 250 i ide do 100 10.6 (stopericom) tako da postoji mjesto za gresku (0.5 manje vise)
Prosto je nemoguce da dt ide tako
 
Član
ide 130,,i to mjereno sa autom,,,,nego samo pumpa malo okrenuta,,,,to im je kao neka blokada,,,do 6000 obrataja navlaci solidno,,,od 6000 do 10000 samo zakuca,,,,jbg zaboravio sam spomenut i da sam filter promijenio,,,ako znas motor dobro saltat,,prva i druga sam se dize na zadnji,,,,neznam jesil li cuo za Alema iz modrice,,,bio je 2007. prvak bosne i hercegovine u 125 ccm,,,u modrici imamo stazu za karting,,,pa vozimo na vrijeme,,nekih 450 m je staza,,,njego vrijeme je 32 sec sa trkacom apriliom rs,,a moje sa dt-om 34 sec,,,trebo ga ja zamijenit u 125 ccm,,,kad je on trebo prec na 600 ccm,,,zato vjeruj mi da ide 130....
 
Član
vozio sam dt dosta puta i znam kako ide.
6-7 sekundi do 100 km/h nemoguce jer ima 12 ks (noviji od tvog) a pogotova ta max brzina.
kawasaki 250r v2 ide 8 sekundi do 100 a jaci je od dt 20ks (32ks)
 
Početnik
galebu2 je napisao(la):
vozio sam dt dosta puta i znam kako ide.
6-7 sekundi do 100 km/h nemoguce jer ima 12 ks (noviji od tvog) a pogotova ta max brzina.
kawasaki 250r v2 ide 8 sekundi do 100 a jaci je od dt 20ks (32ks)

u j*ote pa ti sve znas ..a znas li da moja nana ide od ulazni vrata do wc-a citavi 31 sekundu a tvoja baba 100 % nije brza od moje nane djabe sto je tvoja baba 1950 godiste a moja 1927 :icon_smile::cool: nema brate djabe sto nana nije isla na friziranje 12 godina ..

usput CureL vozio sam take motorcice ..dva ista nijedan nije friziran jedan ide 90 a drugi 120 ..
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
vozio sam dt dosta puta i znam kako ide.
6-7 sekundi do 100 km/h nemoguce jer ima 12 ks (noviji od tvog) a pogotova ta max brzina.
kawasaki 250r v2 ide 8 sekundi do 100 a jaci je od dt 20ks (32ks)

u j*ote pa ti sve znas ..a znas li da moja nana ide od ulazni vrata do wc-a citavi 31 sekundu a tvoja baba 100 % nije brza od moje nane djabe sto je tvoja baba 1950 godiste a moja 1927 :icon_smile::cool: nema brate djabe sto nana nije isla na friziranje 12 godina ..

usput CureL vozio sam take motorcice ..dva ista nijedan nije friziran jedan ide 90 a drugi 120 ..

ja,,,moj je prije iso 85,,dok pumpa nije bila okrenuta,,a sad sam mu htjeo diznu vecu stavit,,,da mi je bolji za sume ;D,,,,meze se kod DT-a masinu nedirat,a da ide brze,,,samo mu stavi zadnji zupcanik manji,,pa ce ic 160,170,,,zavisi koliki se stavi zupcanik
 
Član
nezz o cemu se dzaba prepirete,, nemozete znat kad niste vozili.. a ja mogu sa sigurnoscu tvrdit da ide 130 i da navlaci tako... jer sam vozio tog cross-a a i pratio s kolima ... :)!
 
Super Moderator
krozer je zakon druze nema boljeg motora
ja sam ove godine ganjo jednog
kawasaki kx450-f full cross 2008 godina al se nismo dogovorili oko njeg
sad isto ganjam neku yamahu 450 full cross i ona je 2008 godina jednom vozena mozda nesto bude od nje
i moze ovaj ko sale 130 i ubrzavat ko sto si vec napiso jer dobar skuter od 125 kubika ima skoro takve preformanse sto onda ne bi imo i ovaj ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top