moj mercedes C280

moj mercedes C280

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kad sam tek dosao na ovaj forum bio sam izruzen sto nisam stavio sliku svog merca al haj bilo proslo ev sad imam svoje slike a vas molim da mi preporucite sta i kako mi je cinit da auto bolje izgleda pozz...:icon_smile:
ps auto nije bas cist vozio ga na servis bice jos slikica uskoro
[attachment=9354]
 
aih 18 dina a merca vozi,cjoooj druze bit ce vremena za mercedese kad ostaris,idi kupi si kakvu zujalicu,npr. Hondicu kakvu :D

(naravno osim ako merca nije od starog:))
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
aih 18 dina a merca vozi,cjoooj druze bit ce vremena za mercedese kad ostaris,idi kupi si kakvu zujalicu,npr. Hondicu kakvu :D  

(naravno osim ako merca nije od starog:))

merc je za mene auto a sve ostalo su autici imam ja yugosa kojeg sredjujem polako a ovo nije od starog vec bas moje stari fura dzipove pozz
 

IGY

Član
ako ces ga sredzivat
stavi kakve 18-ke zakucaj ga u pod zatamni stakla, xenone, i nista vise ne diraj
 
Član
xenone vec ima a za stakla neznam jer su mu fabricki malo zatamnjena pa kako da ih ja jos zatamnjujem
 
Član
poKle je napisao(la):
aksham je napisao(la):
xenone vec ima a za stakla neznam jer su mu fabricki malo zatamnjena pa kako da ih ja jos zatamnjujem
zar ne znas?

pa sprejem, crnim !

to ti izgleda fakat profesionalac pa haj kad vec crnim sprejem farbas stakla daj citav forum nauci kako pa da se vise ne peglaju ljudi s folijama :icon_evil:
 
Član
aksham je napisao(la):
poKle je napisao(la):
aksham je napisao(la):
xenone vec ima a za stakla neznam jer su mu fabricki malo zatamnjena pa kako da ih ja jos zatamnjujem
zar ne znas?

pa sprejem, crnim !

to ti izgleda fakat profesionalac pa haj kad vec crnim sprejem farbas stakla daj citav forum nauci kako pa da se vise ne peglaju ljudi s folijama :icon_evil:

nemoj se odma ljutit, to je ba zajebancija...covjek se malo nasalio, nije mislio ozbiljno
 
Član
IGY je napisao(la):
ako ces ga sredzivat
stavi kakve 18-ke zakucaj ga u pod zatamni stakla, xenone, i nista vise ne diraj

potpisujem,samo kakve dobre fele dobro ga ispoliraj i vidices makine....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top