moj golf 4 tdi,2 gti

moj golf 4 tdi,2 gti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovo je moja golf 4 tdi 2002god, 96kw,motor fabricki osim k&n filtera,dodate felne 17 toora,crni farovi,ksenoni,auspuh,retrovizori,migavci,zatvoren prednji branik...

28881954.jpg


68264388.jpg


60229340.jpg


39151790.jpg


22834692.jpg


83161574.jpg


slike dvojke ce biti kad je malo sredim pa uslikam.
 
Član
Fin golf. Meni se samo ne siđaju ovi hrom retrovizori ostalo je ok. Sretno u daljnjim radovima ;)
 
hvala svima, planiram da je spustim i da uzmem stopove sive sa plavim u sredini ili one crvene sa diodama. ali necu skoro na njemu nista da radim jer me ceka ogroman posao oko dvojke. kupio sam jom masku sa dva fara,farove kristalne sa krstom u sredini, maglenke kristalne in pro, sad cu i felne od ovog momka iz bjeljine,trebace mi onda opruge,tapacirunzi,sedista... sve to kosta ali ce biti spreman za prolece. postavicu sutra verovatno slike ovih delova sto sam uzeo. zna li neko od vas nekog ko odlicno farba aute u komori metalik bojom i posto bi kostalo za golfa dvojku?
 
Član
markos-gti je napisao(la):
hvala svima, planiram da je spustim i da uzmem stopove sive sa plavim u sredini ili one crvene sa diodama. ali necu skoro na njemu nista da radim jer me ceka ogroman posao oko dvojke. kupio sam jom masku sa dva fara,farove kristalne sa krstom u sredini, maglenke kristalne in pro, sad cu i felne od ovog momka iz bjeljine,trebace mi onda opruge,tapacirunzi,sedista... sve to kosta ali ce biti spreman za prolece. postavicu sutra verovatno slike ovih delova sto sam uzeo. zna li neko od vas nekog ko odlicno farba aute u komori metalik bojom i posto bi kostalo za golfa dvojku?

Uzmi te stopke sa diodama, nemoj mijesati boje ;), sto se tice lakiranja, ako si mislio auto u istu boju farbati, i ako nema nekog znatnog posla oko kitovanja i ostalog, onda bi trebalo izaci izmedju 500 - 550 €, a najbolje je sam da nazoves i pitas ;)

http://autotuzla.com/
 
Član
fina cetvorka
a za dvicu otvori novu garazu i izvjestavaj sve sto radis i slike obavezno
 
Član
lijepa cvrka samo joj ne stoje ovi retrovizori nikako a koji je ovo postotak zatamnjenja
 
Član
fin golf, samo skino ovo RACING sa gepeka

i predlozio bih da smanjis slike zbog raje na slowmo internetu :D
 
Super Moderator
fin golf samo mu ovo racing ne stoji nikako
i puno bi ljepse bilo da su manje rore recimo onakve ko u golf 4 GTI originalne ;)
 
opet hvala na komentarima,ne mogu da skinem racing,da ne oljustim ili izbledim farbu,plasim se.mislim da je zatamnjeno staklo 80% sva stakla. uzeo sam danas felne od kolege sa foruma. tako da cu okaciti slike stvari koje sam nabavio za dvojku.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top