Moj 2 radi u P.S D_cash

Moj 2 radi u P.S D_cash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo drugi rad ikada uraden u Photoshopu  trudim se ... i ako jos nije zavrsen ali et jos nekih detalja ce bit  zamjena pozadine i stavljanje nekog natpisa ili eventualno  broja  1  XD
 
Član
ali sam mu gume izvukao bilo je kao da stoji na staklenim nozicama pa sam ja to doradio hhhh lol ...hhh evo ih sava eskimo +3 hhhhhh
 
Član
jedini mi je problem bio zagladivabje ove brave na gepeku jer ima puno boja i sjaja pa najmanji djelovi najduze te zadrze......thx svima...
 
Član
D_cash je napisao(la):
jedini mi je problem bio  zagladivabje  ove brave na gepeku jer ima puno  boja i sjaja pa najmanji djelovi najduze te zadrze......thx svima...

to možeš uraditi za 60 sekundi da bude odlično ;) :D


imaš PM
 

Zex

Član
Imas jedan propust.
Ne znam da li je iko uocio,ali koliko ja znam ako su stakla zatamnjena,uvek ce svetlija biti zadnja sajba od unutrasnjosti,znaci potamni vise unutranjost,a ostavi nesto svetliju (za nijansu) zadnju sajbu. ;)
 
Član
Zex je napisao(la):
Imas jedan propust.
Ne znam da li je iko uocio,ali koliko ja znam ako su stakla zatamnjena,uvek ce svetlija biti zadnja sajba od unutrasnjosti,znaci potamni vise unutranjost,a ostavi nesto svetliju (za nijansu) zadnju sajbu. ;)

hvala ja ni nisam primjetio samo sam gledao da yadnja sajba bude malo tamnija od ...prednje jer treba da bude tamnija hhh a sada treba da radim ...golf 2 sivu s felgama JELENOV ROG zna li iko kakve su de okacite sliku....ko yna
:lol::lol:thx svima
 
Član
@D_cash
promjeni Regional and Language Options u Control Panelu stavi na HR ili BS :D
zeza te y :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top