mk1 2,0 16v Abf

mk1 2,0 16v Abf

evo da predstavi svoju novu vozilicu rjec je o golfu 1 83god 2,0 16v abf iz seata!
Auto je vjrovatno nekima poznato.E da se kaze koja rjec o njemu na autu su gewinde sve 4 jako nove;),male stopke providne farovi angel eyes sa xenonima dupli auspuh nazad marku jos nisam vidio kako je prenizak!alu felge su bile 14ke sa gumama 195 45 14 pa vlasnik skino ice druge 14ke dok se nadju!vrata skracena i dizu se kao lambo fazon tabla od golfa 3!!zadnja klupa izbacena i poravnat prostor.Rezervar je iznutra takodje ukinut gdje je prije bio sipa se iznutra gorivo hm sta jos imam rjes o njemu!!!steke stavljene od audia i to je to!!evo koja slikica!









 
Član
odlican golf,s obzirom prije koliko godina je radjen mislim da je premocan, tako da i to s vratima mozemo zanemarit u jednu ruku. ako nista neobicno je, iako se nikome bas i ne svidja ali eto. daj ti nama jos kakvih slika, da vidimo u kakvom je stanju sada taj auto

ako se ne varam slozen je u krajini gore, to bolje znaju ernad, enes i ostala ekipa iz tog kraja
 
auto je stvarno pojava malo rec bice slika iznutra jos i okolo!!a sto se tice vrata imamo svi ista milsjenja vrata ce se vracat uskoro u normalu!
 
Član
dobar golf druze .. viđan je cesto po bihacu i cazinu .. u to vrijeme bio hit..
ali bice to jos bolje kad mu vrata odradis u normalu .. i makar da su lajsne ostale
da nije bas sve clean..bio bi super..ali sve u svemu golf je isao pravo dobro ...
Nek je sa srecom :))
 
Član
ja bi na kovu napravio kockice crno bijele a vrata napravio kontra da se otavaraju ko u fice...odlican kec..;)
 
Top