Mjesta u bunkeru za smak svijeta po cijeni od 50.000 dolara

Mjesta u bunkeru za smak svijeta po cijeni od 50.000 dolara

Član
Mjesta u bunkeru za smak svijeta po cijeni od 50.000 dolara
U skloništima će biti obezbjeđena hrana i piće za godinu dana
Autor: TANJUG
14.04.2010. 22:30

Foto: Arhiv

Jedna američka firma namjerava da izgradi dvadesetak podzemnih skloništa za one koji žele da prežive smak svijeta predviđen za 2012. godinu. Jedno mjesto u skoništu prodavaće se po cijeni od 50.000 dolara (36.000 eura).

Ako je vjerovati određenim proročanstvima i legendama, smak svijeta trebao bi da se dogodi 21. decembra 2012. godine, odnosno za manje od 1.000 dana. Iznijeto je nekoliko mogućih scenarija, od nuklearnog rata do sunčane oluje.

Pošto je svim ljudima kraj izvjestan u svakom od scenarija, američka firma Vivos objavila je da u planu ima izgradnju dvadesetak podzemnih skloništa sa mjestima za 200 najprivilegovanijih.

U skloništima će biti obezbjeđena hrana i piće za godinu dana. Mjesto može da se rezerviše depozitom od 50.000 dolara, a neki američki mediji objavili su da se za informacije već javilo oko 1.000 ljudi.

Prototip skloništa biće izgrađen do jeseni.








---------------------------


:lol::lol::lol:
 

MTR

Član
samo u Americi , hahahahhhahhah , odo sad sjest u ato i gasat do mile volje , boli me sta god me kazne rok za uplatu 2012 :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Hoće li tim ljudima vratiti pare ako ne bude smaka svijeta? Ili će im reći:"Trebali bi biti sretni,pare nećete dobiti nazad ali bar nećete živjeti u podrumu do kraja života":lol::lol:

Ja bi prije crko sa ostalom rajom:D
 
Član
najavili smak svijeta i sad hoce da ga izbjegnu :lol::lol::lol::lol:

mozda ce im sad krenuti u prodaju placevi na mjesecu
 
Član
:lol::lol::lol:

zznate kad odete na neku stranicu pa ima ono VICEVI .. pa biras ,o perici, o policajcu , o bosancima ....

eeeee treba ukinuti to o bosancima i staviti o amerima .......
 

MTR

Član
koki+ je napisao(la):
najavili smak svijeta i sad hoce da ga izbjegnu :lol::lol::lol::lol:

mozda ce im sad krenuti u prodaju placevi na mjesecu

:lol::lol::lol::lol: , to ce se garant popravit

samo dje se ide u katastar da te zavedu kao vlasnika
 
Član
jaoo koji iidioti
ljud pogledaju film i predvide smak svijeta
a jos gore budale koje vjeruju u to c,c,c
svasta
nek im je Bog na pomoci :lol:
 
Član
Šta se smijete luđaci jedni?Vidjet ćemo kada bude smak svijeta tko će da se smije:DAnglelini Jolie i Paris Hilton će da zapne mesni narezak u grlu od luđačkog smijeha
 
Član
Kada oni budu u bunkeru, citali forumu i smijali se, a mi pred dzamijama/crkvama/sinagogama, ili tko zna gdje, npr. na cesti vozit do kraja i ne brinut o plavim i lizalima :lol:... a sta ako bude poplava kao u filmu, pa djaba im bunkeri onda :lol:
 
Top