misljenje oko zamijene

misljenje oko zamijene

Član
vasa misljenja o zamjeni ovog auta http://www.pik.ba/artikal/2847491/golf-5-1-9tdi/ + nadoplate 2500 km za ovo auto http://www.pik.ba/artikal/3995974/golf-5-gti-tfsi/

vasa misljenja, ovo je 2005 među prvim modelima, znam da su to dobra auta ali prvi modeli uvjk problema imaju, pa ovaj mjenjac u ranijem modelu, vasa misljenja kakava su, konto sam nekad mozda i svetogrđe uradit plin staviti :lol::lol::lol: ;);) a sivi je tek registrovan i urađeni svi servisi, neki dan ;)
 
Član
RE: misljenje

Golf 5 GTI TFSI DSG bleck edicion:lol:...mijenjac sa polugama na volanu,navigacija+veliki displey na satu..7.5l potrosnja...uvezen iz svicarske...full oprema..vanjsko,unutrasnje stanje perfektno..crni interijer,nikad se cigara nije zapalila..felge aversus 18 sa novim gumama,pirelli zero zr18 225/40 ..auto lijepsi uzivo,vrijedi pogledat...registrovan u 7mj. alarm cobra+zeder ..sve informacije na mob.063 400 505
 
RE: misljenje

I ti si Sema neki slucaj, nisi od pomoci. Iskreno, ne mislim da bi trebao radit zamjenu, nije mnogo para a i tvoj golf je uredan, presao je manje od ovog a ovaj mi se cini da je presao mukotrpnih 180.000 km.

Edit, shvatio sam sta si htio reci ali nije svako sposoban na tastaturi da napise kakvo je stanje auta, mozda je neki klasicni svercer, nahvali auto...nema,ko iz fabrike. nhf
 
Član
RE: misljenje

jbga prekopiro sam ti standardnu svercersku pricu sta ti treba jos
jedino da bjezimo zajedno od tog auta
taj auto ako je preso tih 180 dobar je, listam mobile vec par mjeseci i nisam naso jeftinu peticu sa dsg da je malo presla jos gti
imao je na satu sigurno 300kkm, par udesa, servisna knjizica opecatana nekim zamrljanim pecatom na kojem jedino raspoznas znak vw,. jos black edition, jos tip navodi crni enterijer a sjedista siva, tabla nesto ko crna, cigara se nikada nije zapalia eto sverc zna da nikada niko nije puhno duhana u nj,., neznam jel do mene al ja na netu ne nadjoh da su ovo aversus felge jos ako su mu ono nove gume
jbga mozda ja pogresno vidim al mozes naci bolju pleticu za te pare


ps koliko cjenis dizela
 
RE: misljenje

mjenjac kod ovog GTI-a mozes lahko isprobati da vidis dali je poderan ako sumnjas u mjenjac a nije ti neki bauk niti skupo da ga i repariras tj. neke sitnice na mjenjacu tipa ulje filter itd. cak je i bolji ovaj stariji mjenjac jer u novijim postoje senzori koji stradaju a tesko je doci do njih dok na starijim verzijama ti senzori se mjenjaju bez otvoranja mjenjaca ;)
 
RE: misljenje

Da, kao sto sam napisao i slozio si se da je ovo klasicna svercerska prica (njegov opis automobila na piku) Svugdje gdje sam citao na netu, kazu za ovaj DSG da nije toliki bauk. Iskreno, da ja trazim V GTI cjenovni rang bi bio od 20.000 do 25.000 uz standardnu proceduru provjere ispravnosti automobila, papira, te u vlasitit servis,ovo ono sta se vec radi kad dajes toliko novca za polovan auto. Uz to sto on nije iskren ako zna pravo stanje auta, pa jbmu mater nije niko levat da nasjedne na peticu gti od 17.000 KM,bolje napisat stvarno stanje i prodat ga nego muda pod bubrege uvalit nekome da se hvata za glavu kad pocne crkavat ovo ono. Bila je skoro od 18.000, napisao covjek da je bila udarana. Sada je nema kad sam trazio, sigurno da je prodao. Ali i ja lupam, ko o cemu svercer o postenju. A isplati se sigurno ugradit plin u svakom pogledu, sad ne znam kako podnosi plin,ovaj TFSI motor a sigurno da GTI nije za Mostara osim ako nemas dubok dzep, ovo sigurno uzme 11,12 l po gradu. Bolje uzivaj u TDI-u.
 
Član
RE: misljenje

slazem se ja s vama o svemu do sada recenom, i normalno da bi auto otislo na detaljnje preglede kod provjerenih ljudi, jel auto regulara, jel bubano, a u ovlasteni da ne govorim, na jedan detaljni pretres od ovjesa, motora i svega ostalog
 
RE: misljenje

Nemoj druze da ti do nas bude. Ako imas namjeru da u skorijoj buducnosti gledas da kupis GTI gledaj u njemackoj, ebi ga jes skuplje ali barem znas sta kupujes, naravno ako imas mogucnosti da ga gore neko provjeri. I jos sto ga odaje da je auto mozda "suhveli" je to sto je otvoren za sve zamjene sto su mu ponudjene, to bi moglo znacit da zeli da ga se rijesi sto prije. Ne daj TDI-a ;) :123:
 
Član
RE: misljenje

ma konto sam gti uzet ali prvo ovog trebam prodat, pa gledo moze li zamjena kakva, i ja vise volim dovuc auto, ali eto nema narod para da ovog prodam, izgleda da ce najvjerovatnije na ovog padat pomalo gti stvarcice a vozat se s 5,5l :D
 
Član
RE: misljenje

jel to 180 000 neka cifra kilometara? naravno ako su stvarni? to je nista ako se auto redovno odrzava i zna da se vozi...
 
Top