misljenje i iskustva, bmw vs mitsubishi

misljenje i iskustva, bmw vs mitsubishi

Član
Ljudi zanimaju me vasa iskustva, bmw m20 525i, 170 ks, mane auta, kakav je motor, kakav je za dijelove, pouzdanost i sl, a isto to i za mitshubishi galant, 2.0 16v, 6-serija, 93. god. 107 kW motor. Ali je hitno, pa dajte nesto;)
 
RE: misljenje i iskustva, bmb vs mitshubishi

bmb?
mislim da je mitsubishi ekonomicniji,komsija mi je imao jednog i nikada nista samo sipaj i vozi...a bmw je nekako lijen sa tim motorom,bar oni sto sam se ja susretao snjima... benga je bolja za dijelove to je lako....
 
Član
RE: misljenje i iskustva, bmb vs mitshubishi

Imao sam priliku da provozam tog bmw-a mrcina prava...da je 24v druga prica. Galant lepo izgelda, cuo sam da je pouzdan.
 
Član
RE: misljenje i iskustva, bmb vs mitshubishi

znaci pametnije mi uzeti mitshubishi, ako pretpostavimo da su oba u solidnom stanju
 
Član
RE: misljenje i iskustva, bmb vs mitshubishi

Pa nisam siguran da je pametno bilo sta od toga:) ali ako je auto u dobrom stanju svejedno je...
 
Član
RE: misljenje i iskustva, bmb vs mitshubishi

Mitshubishi i dijelovi ??? Hmmm...:icon_question:
 
Član
RE: misljenje i iskustva, bmb vs mitshubishi

ima dijelova, raspitao sam se po radnjama, a nisu ni toliko skupi, recimo, set kvacila dodje 210 KM sto je sasvim pristojna cijena
 
Član
RE: misljenje i iskustva, bmb vs mitshubishi

Ima jedna kolegica sto je imala Eclipse, muku mucila sa djelovima...al' eto da se sve nac...;) Mislim i da je Galant GDI prvi auto sa EURO 3 normom napravljen... ako se odlucis za benzinca.. lijepu liniju ima...
 
Početnik
RE: misljenje i iskustva, bmb vs mitshubishi

dijelovi nisu problem,znam po sebi tj po porodici,mi smo imali 2 subarua jedan 89 drugi 87 godiste karavani,jeste da nema bas dijelova u izobilju ali sve se moze poruciti i novo tako da po meni bi galant bio bolji izbor nekako mi je mocan,a za dijelove se nebrini ima dijelova i polovnih a i novih tj sve ijedna bolja firma koja se bavi prodajom dijelova nvih ti sve moze narucit ;)
 
Top