Mercedes u Parizu predstavlja karavanski CLK

Mercedes u Parizu predstavlja karavanski CLK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
02.jpg

01.jpg


Mercedes bi na predstojećem pariškom auto salonu trebao predstaviti karavan kojeg će prije svega karakterizirati troja vrata te platforma i motorizacija iz budućeg modela CLK


Prema navodima AutoBilda ovaj bi mješanac coupea CLK i karavana trebao nositi oznaku CLT i bit će prvi karavan s trima vratima kojeg će Mercedes proizvesti. Što se vanjskog izgleda tiče, CLT će se uvelike ugledati na novu E klasu, odnosno s velikom maskom motora, dvostrukim četvrtastim svjetlima, izraženim poklopcem motora te ostalim sličnim detaaljima ovaj će automobil pratiti nove smjernice mercedesova dizajna.

Nadalje, CLT će do B stupa biti identičan modelu CLK, a nakon njega slijedi dugačka linija krova, prtljažnik velikog obujma, velike staklene površine te produžene i moramo priznati elegantne bočne linije profila. Drugim riječima tzv. shooting brake dizajn će ponuditi kupcima dodatni prostor i praktičnost u stylish pakovanju.

Standardni CLK bi se na tržištu trebao naći u prvoj polovici sljedeće godine i pokretat će ga dva nova 3,0-litrena benzinska motora snage 270 i 300 KS, kao i 2,2-litreni diesel snage 205 KS te 4,6-litreni V8 benzinski motor snage 430 KS. Vjeruje se kako će pojedini motori, ako ne i svi, svoje mjesto pronaći u modelu CLT. Također u ponudi bi se trebao naći i Bluetec dieselski hibrid.

Iako će CLT debitirati na pariškom auto salonu za manje od mjesec dana, prodaja bi trebala započeti tek 2010.
 
Član
Lexus sa primjesom sonate, i pritom jso karavan a 3-ja vrata....covjece sta im se desava ? :icon_eek:
 
Član
Fuj, nisam nikada mogao da shvatim ulogu karavana sa troja vrata. Ovo je jedino opel proizvodio (kadet), i evo sada mercedes :icon_confused:


Mogu jedino da kazem da je odvratno...
 
Član
ruzno brate,fale mu jos jedna vrata
naprijed lexus
nazad sonata
jedino sto mi se svidja su ove maglenke,fino mi izgleda kad su duple
 
Član
edoze je napisao(la):
ruzno brate,fale mu jos jedna vrata
naprijed lexus
nazad sonata
jedino sto mi se svidja su ove maglenke,fino mi izgleda kad su duple

....a boja Skodina ( ala ko moja ) :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Mozda je ovo namjenski radjen za SQ-a ili dbdraga, zamisli sta nazad od muzike mozes sve ugurat ajjjjmeeeeeeeee :D
 
ma pricajte vi sta hocete ali ovo izgleda premocno! kao nabijeni trkaci konj. nebi mi bilo zao za ovo novac istresti kad bi imao. jedini uvjet bi bio da je u crnoj boji i sa 20% zatamnjenjem stakala. odlican automobil
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top