Mercedes S-class 400 cdi V8

Mercedes S-class 400 cdi V8

Član
Mercedes S 400 cdi V8

sto se tice opreme mislim da je najbolji paket opreme u njemu

Grijanje hladjenje sjedista masaza memorija na struja sj. kozna itd :)
navigacija TV telefon Bose sistem cd char. frizider neki :D u naslonu ozada . . 4 ozonska klima preklopivi retrevizori ret na struju parking senzori naprijed nazad
nake roletne nazad u vratima i zadnjem staklu i tako to
hmm . . . uglavnom sto se moglo stavit stavljeno je u njeg :)

Motor je zvjer ide samo takooo :lol:

http://www.moteur.ma/media/photos/cat_voiture/moteur-ma_66860_mercedes-classe-s-s400-cdi.jpg
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Ima ozonsku klimu jebte leeed...
Mislim da trebamo svi napisati nesto lijepo o nekom autu,evo ogi je zapoceo....

:lol:

e ne znam ima naku klimu fino hladi sto jest jesti naprijed i nazad sve zivo da se stima bas nesto moderno :lol:

51981814.jpg

By ogipower at 2011-08-10

39774125.jpg

By ogipower at 2011-08-10

90627707.jpg

By ogipower at 2011-08-10

e to je taj frizider dobra stvar pravo :D
28250654.jpg

By ogipower at 2011-08-10
 
Član
Og1 ba, šta je sa ovim, jesil kupio:icon_question::icon_question::icon_question:

il si se samo napušio, pa nisi još došo sebi:D
:lol::lol::lol:

Edit: Nisam vidio slike ;)
 
Član
Nek je sa srecom, strasna masina! Vozio sam se jos pre 10 godina u s500 kad je izasao taj dan nikad necu zaboraviti, a auto je i dan danas ne prevazidjen i nece biti jos duugooo :cool:
 
Član
E cestitam brate,sve najbolje i dosta kilometara zelim sa krstaricom i sa sto manje kvarova;) gledam mu nesto potrosnju,nije bas stedljiv al posto je v8 turbak nije toliko ni losa:icon_biggrin:
 
Član
vladica85 je napisao(la):
E cestitam brate,sve najbolje i dosta kilometara zelim sa krstaricom i sa sto manje kvarova;) gledam mu nesto potrosnju,nije bas stedljiv al posto je v8 turbak nije toliko ni losa:icon_biggrin:

ma potrosnja i nije toliki problem od 13-do 15 - 16l

ali odrzavanje je pravii PROBLEM . . . :D
 

MTR

Član
kako toliko trosi hljeba ti :icon_rolleyes: , kod mene trosila do 100 km/h od 6-8 litara , kad bi je gazio po banu trosila od 8-12 ( sve preko 160 pa do 200-220 km/h ).

mane : mjenjac , pumpa airmatika , trosi gume nemilice , trosi plocice ko blesava , ja sam oba zracna filtera mjenjao svakih 10000 km .

i nije ozonska klima vec DVO i CETVERO zonska , znaci za svakog putnika posebno radi :icon_biggrin:

ova kod tebe je ona prije redizajna sa 250 KS , kod mene je bila sa 260 KS

sretno sa servisom :D

i zaboravio sam , S klasa nema paket opreme vec standard je to i to a ostalo placas ko da je od zlata

kod mene je bio Command APS sistem sa govornim navodjenjem za muziku , TV ,telefon i navigaciju , ABC sport ovjes sa automatskim ili manuelnim podesavanjem ..................
 
Top