Mercedes-Benz

Mercedes-Benz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ewo par stvari, ništa posebno, malo experimentisanja sa autima forumaša sa mercedesovog foruma.







Ewo ima i ovo, zaboravio sam:
 
Član
@mr cholla:ML.prejaka boja,trebao si malo kontrast cijele slike povecat,ovako skroz nerealno izgleda,iako je fina ideja za ovu boju;) felge mi se svidjaju,trebao si diskove i klijesta ubacit;)
c klasa:ista stvar,ne uklapa se u pozadinu,zadnja felga malo ukrivo,il mi se cini:icon_rolleyes:
bijela c-klasa:extra felge,boja takodjer,malo nerealna al svidja mi se;)
124 coupe:max respect,premocan mi je;)
c-klasa,zadnja slika:fina ideja,mogla se malo bolje realizovat

@simke:prva slika:ima gresaka,s tim da ne znam kakav je bio original,uglavnom,felge su previse razvucene,nadji u vecoj rezoluciji donore,mutne su,prag je kriza,ostalo je ok,nema vecih gresaka
druga slika:extra je,samo mi se ne svidja ovo na krovu,roof scoop i sto su mutni dijelovi;)

slike nisam gledao detaljno,samo vjezbajte,rezultati ce doci sami po sebi;)
 
Član
Nisu losi radovi....Svidja mi se xD polako napredovat ces svi smo poceli sa neke 0-le...Ako treba kakva pomoc obrati se ekipi...I trudit ce mo se da ti pomognemo.... :D :icon_smile::icon_smile::icon_smile::123:
 
Član
Ma jednom smo na Mercedesovom forumu nešto pričali o tome, i hajde da vidimo na šta će ličiti, slike su urađene nekad davno, poslije njih nisam ni pokušavao ništa drugo.

Inače radim u photoshopu dosta, ali ne auta. Više iskustva imam sa trebama xD :icon_evil::icon_evil::icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top