Mazda MPV zoom zoom

Mazda MPV zoom zoom

Član
Pozz svima , treba mi pomoc jedna dali znate i dali imate iskustva sa Mazdama ili tacno sa modelom MPV zoom zoom 2000 godiste , pčosto mi se povecala porodica a sad imam mercedesa 124 1995 godinu 200 disela covjek mi trazi 4500km i moje auto , pa se bojim da se ne izradim dali su ta auta na takvoj cijeni i kakovg su kvaliteta. Sto se tice mazde ona je benzin i ima 150 kilovata ali ima i plin sekventni koji je radjen negdje u capljini ja mislim. Danas sam ga gledo i izgleda u dobrom stanju i vozao sam ga nelupa nista ide ko kakav gti ali eto volio bi se posavjetovati sa vama.
 
Japanci su uvijek pri vrhu pouzdanosti, a tu je i Mazda, tako da ne bi trebao imati problema ako odrzavas na vrijeme. Jedino se raspitaj kod koga je plin ugradjivan, ali ako je sekvent, onda je isto ok za to auto, naravno morat ces malo obratiti paznju i na taj plin, tj. drugacije je odrzavati kada auto ima i plin. Najbolje da s vlasnikom popricas kako on odrzava, a opet i dijelovi su dostupni za japance, mozda malo skuplji, ali nema fuseraja, jednom zamijenis i traje ;)
 
Top