Mazda 6 Sedan

Mazda 6 Sedan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
novo novije najnovije

znaci nisam radio na prepravljanje auta neg samo na neku kombinaciju boja i ukinuo / ispravio neke djelove sto su mi zapali za oko:
-ofirna karambolka
-poravnao stakla sa linijom na vratima

web1rq4.jpg


webqe5.jpg


ajd cao :D
 
Član
hehe.. da bas ubada nekako u oci.. previse tamno... ko da ce kisa.. hehe... a i ne vidi se bas najbolje sta je radjeno... bezveze je to kad se ne vidi sta je radjeno.. i detalji (moje misljenje)
 
Član
amer_sa je napisao(la):
hehe.. da bas ubada nekako u oci.. previse tamno... ko da ce kisa.. hehe... a i ne vidi se bas najbolje sta je radjeno... bezveze je to kad se ne vidi sta je radjeno.. i detalji (moje misljenje)

nece kisa vidis da probijaju zrake sunca :)
jbga mora neki rad biti i mracan

nego mozda ti radis za druge, meni je cilj da uradim onako kako mi srce kaze :cool:

ajd
 
Član
knoxville je napisao(la):
amer_sa je napisao(la):
hehe.. da bas ubada nekako u oci.. previse tamno... ko da ce kisa.. hehe... a i ne vidi se bas najbolje sta je radjeno... bezveze je to kad se ne vidi sta je radjeno.. i detalji (moje misljenje)

nece kisa vidis da probijaju zrake sunca :)
jbga mora neki rad biti i mracan

nego mozda ti radis za druge, meni je cilj da uradim onako kako mi srce kaze :cool:

ajd

pa ne .. ja sam samo dao svoje misljenje.. izvini necu vise davati koment. na tvoje radove...
 
Član
amer_sa je napisao(la):
knoxville je napisao(la):
amer_sa je napisao(la):
hehe.. da bas ubada nekako u oci.. previse tamno... ko da ce kisa.. hehe... a i ne vidi se bas najbolje sta je radjeno... bezveze je to kad se ne vidi sta je radjeno.. i detalji (moje misljenje)

nece kisa vidis da probijaju zrake sunca :)
jbga mora neki rad biti i mracan

nego mozda ti radis za druge, meni je cilj da uradim onako kako mi srce kaze :cool:

ajd

pa ne .. ja sam samo dao svoje misljenje.. izvini necu vise davati koment. na tvoje radove...

ako nisi u stanju vidjet sta je radjeno onda mojne ni komentarisat vise

ha ja :cool:
 
Član
dobro je kolega, samo me melankolija fata gledajuci ovo hehe...branik mi, odnosno usisnik na braniku mi odstupa od auta posto sav ima "navucene" linije prema nazad....
 
Član
tibor987 je napisao(la):
dobro je kolega, samo me melankolija fata gledajuci ovo hehe...branik mi, odnosno usisnik na braniku mi odstupa od auta posto sav ima "navucene" linije prema nazad....

hehe :D

mislim da nisam skontao ovo sto si rekao..ako mozes pojasnit bilo bi ok :)
 
Član
i to ali dole taj smrdljivi prorez an braniku gdje dodju maglenke i taj red citav, slomi ga nekako, jer ravno po meni ne ide....mislim da ne mou vise pojasnit hehe :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top