Mazda 3 vs Opel Calibra

Mazda 3 vs Opel Calibra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Mazda - 109KS
1.6 16V dizel

Opel Calibra
2.0
Preko 150KS

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/axVtdc3t8CI"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/axVtdc3t8CI" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed></object>
 
Legend
Pogledaj info od mazde mozes naci bilo gdje na netu :) a sto se mene tice 100% vozao je xxx puta, ljepio grafiku na nju, od druga mi auto, a i kalibra je od druga. Inace prosle godine na Passatu je puklo crijevo id IC (momak sto vozi mazdu vozio passata sivog) i povuku se i uzme ga kalibra dvije tri duzine, poslije kad je napravio bilo kasno, tako da ove godine osveta i to na SR :)
 
Legend
:) pa dobro serijski ima 109 KS, al ima cipic nekakav nesto :) pa ima sad nekih 140tak konja, bajagi :)
 
Član
bjezi kad sam vidio cep od plina zgadila mi se ova calibra a da ima preko 150 cisto sumnjam
 
Legend
Jbga, ja ga odgovaro od plina, ali ima svako svoju furku. Ja sam reko za mene je jadan svako ko ugradi plin. Kad vidim VR-a sa plinom ja bi rokno vlasnika odma. Ili si bos ili hadzija.

A ima oko 150 ili vise(pod time mislim 155-160) lupam nisam siguran, jednom se povuko sa passataom i bio brzi pa se sjecam da je neko rekao sta hoces Kalibra ima samo 150KS. Svejedno :) bio je donji a to je bio interni okrsaj, molim HuKa pojasni :)
 
Član
Calibra ima 150 ks 100% a momak voza auto na plin po gradu isplativije mu je, a na sSr je vozio na gorivo posto sami znate da se to moze prebacivat............ide auto dobro ali sibo sam ja s mazdom i puno jace od njeg... :)
 
Član
daki je napisao(la):
Jbga, ja ga odgovaro od plina, ali ima svako svoju furku. Ja sam reko za mene je jadan svako ko ugradi plin. Kad vidim VR-a sa plinom ja bi rokno vlasnika odma. Ili si bos ili hadzija.

Kao sto jedan moj drug govori:
Na PLIN se kuha, na DIESEL se ore, a na BENZIN se vozi!!!

Bez uvrede svima :icon_exclaim:
 
Član
jbga .... al jeben nesto danas dizel....u jednom se slazem s tobom s dizelom se ore, ali asvalt ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top