Masserati u Zenici

Masserati u Zenici

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vozim se ja sinoc sa djevojkom,kuliram,kad nesto stoji ,meni do branika nije :D gledam sta li je ono,nema registracije,nisko u pm,stanem na po ceste ,pogledam prema raskrsnici kontam SLR ,okrenem se na po raskrsnice,pustim ga da krene i ja za njim ,pratio ga kojih 5 minuta :D:D divio se autu :) nisam stigao da ga uslikam koliko sam bio zadivljen :) Dakle radi se o novom modelu masseratia ,americke table ,nakon toga ga nisam vise vidio u gradu,vjerovatno je nastavio dalje,samo bio u prolazu... ako ko ima kakve slike slucajno,bilo bi pozeljno :)
 
Član
120220081734smallcw5.jpg

Slikano 12.02.2008. na Nedzaricima u Sarajevu...
Kazu da je gazda ac quattra ovo kupio...
 
Član
a auta..... ja jednom vidio najnoviji porše dok sam stojo na trotoaru prošo kraj mene osto sam bez daha:)... a vozi ga did i sa njim nane neka sjedi
 
Član
nemojte me pogresno shvatit al nije to nist voziomo se ja i drug (Deni N **s foruma) i ukljucujemo se na magistralni pout da on malo razgazi lanciu svoju kad kraj nas BENTLI i ja deniju aj liku nagazi da ga stignemo i za njim gazi gazi nista on pretice i ostavlja nas ko da smo na parkingu i konacno stignemo ga kod semafora na ulazu u grad srry za off
 
Član
Vidio sam ja par x6ica u gradu,a ovog maseratija je kupio ja mislim vlasnik hotela italija jer gore bude parkiran cesto, a i neki dan vidjoh lancera evo x na nasim tablama kod merkatora :)
 
Član
Har3 je napisao(la):
Vidio sam ja par x6ica u gradu,a ovog maseratija je kupio ja mislim vlasnik hotela italija jer gore bude parkiran cesto, a i neki dan vidjoh lancera evo x na nasim tablama kod merkatora :)

šta nije samo obični lancer dostupan za sad?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top