Masna stakla na autu.

Masna stakla na autu.

Član
Ljudi pomagajte jedva vozim ovako. Svaki dan moram stakla prat...
Nevjerujem da je od oni sprejeva jer slabo ih sada koristim...
S čime je najbolje oprat stakla da ne ostaju tragovi?
Hvala. ;)
 
Legend
ako je masno , vruca voda .... jak deterdzent za sudje otapa masnocu ,a preko te masnoce npr blic,stelex i ostali samo jos umrljaju tako da se mozes maniti toga

a kad odmastis , .... kupi u konzumu ili bilo kojem marketu mikrofiber krpu i jelensku krpu samo da za to imas , uvijek ces imati blistavo staklo ... mokrom jelenskom utrljas , mikro krpom presusis i ko bombona ;)
 
Član
semma: tako sam bio i radio, onda kad zamagli sve mi tragovi ostaju, onda je jos gore.
nessss: kupit cu krpu i probat ovo. Jbt nevidim nista ovako. Ne znam uopce od cega se zamasti staklo.
Hvala i pozz
 
Član
zna smola padati sa drva, ako drzis auto pod nekom voćkom npr sljivom, onda je to vrlo lahko moguće

probaj razbiti tu masnocu nekim deterdzentima jačim, ili nekim drugim hemijskim preparatima za ukidanje masnoće:D
 

MTR

Član
uzmi janjetine , od rebara , pa dobro natrljaj i ostavi da odstoji jedno 20 minuta , poslije samo mikrofiber krpom uklonis visak :D
klin se klinom izbija

salim se , kupi pola litre alkohola u apoteci i samo ga malo razblazi sa vodom , natopi krpu i opleti , skida sve a brzo isparava
 
Član
ako pereš svaki dan i ništa, možda ti je slučaj kao kod mene što jako magli, jer mi curi onaj mali hladnjak u kabini, džabe trljanja i pranja :D
 
Top