MAN(drift)

MAN(drift)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Gdje ce bit lako sta ti je!!!!!
Pa sjedni u pro drift auto pa ga nes znat na bok natjerat kao i sam a da zid ne poljubim.
EEE koliko je ovo praxe zahtjevalo
 
kakvi lako ccc......stari mi kamion vozi vec 24 godine,u kamionu sam se i vozio i vozio ga toiliko puta,hehe ovaj najjaci sto sam provozao imao je 480 konja,i nije ga bas lako zanijeti a kamo li driftati..........
 
Član
ivica je napisao(la):
ak je lako sto ti ne driftas?:D

Davor_ je napisao(la):
Gdje ce bit lako sta ti je!!!!!
Pa sjedni u pro drift auto pa ga nes znat na bok natjerat kao i sam a da zid ne poljubim.
EEE koliko je ovo praxe zahtjevalo


sjedni ti sa mnom u moj kamion pa ces vidit da je lako;)

ljudi sa truckom i slepom zakacenom po cesti ako je malo mokro ko na skijama...znam sta pricam...vozim MAN-a samo starijeg...
treba znat s njim NE driftat:icon_biggrin:
 
ja mislim da ovaj ima oko 600 konja:icon_smile::icon_smile:
ali covjek ima iskustva to se vidi
ovo je tesko sa autom j*ote a kamoli s ovom zvijeri
:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
Ferrari FXX je napisao(la):
ja mislim da ovaj ima oko 600 konja:icon_smile::icon_smile:
ali covjek ima iskustva to se vidi
ovo je tesko sa autom j*ote a kamoli s ovom zvijeri
:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

580...

nidje veze tesko s autom a kamoli s ovom zvijeri..

zadnji pogon na trucku, nazad nema 100kg da pritisne osovinu...
nije toliko lako. posebno ovaj video...covjek nije sofer nego umjetnik, al bogami zna se kamion baciti guzicom i too dobroooo;)
 
Ma hajde sto baca i lupa vec potrga Boga oca, jos zacas moze da zavrsis na boku i da otvaras vrata u nebesa :D MAN je za blata grom, lijen diff pa mu prija dok je Mecka kralj na cesti, DAF najudobniji i najbolji za vozaca (po mom iskustvu), Scania je OK dok Renault Magnum Space shutle, zracno vjesanje kabine :cool:
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Ma hajde sto baca i lupa vec potrga Boga oca, jos zacas moze da zavrsis na boku i da otvaras vrata u nebesa :D MAN je za blata grom, lijen diff pa mu prija dok je Mecka kralj na cesti, DAF najudobniji i najbolji za vozaca (po mom iskustvu), Scania je OK dok Renault Magnum Space shutle, zracno vjesanje kabine :cool:

bgm kod mene man 19-372, diff europa, nema speru...dok sam imao merca 1735 on je imao speru..e to je bio kamion...ovo ostalo sve neki poluproizvodi...
magnum i kabina...auuuu:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top