MAMMA MIA! Talijanska policija slupala Lamborghini Gallardo

MAMMA MIA! Talijanska policija slupala Lamborghini Gallardo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Talijanskoj policiji Lamborghini je prošle godine donirao dva automobila vrijedna oko 150.000 eura, a sad će brze vozače loviti samo jednim, piše 24sata.hr.
7201dfa9ae06c4aa63feae9a8a223680.jpg

Talijanski policajci imali su "totalku" s Lamborghinijem Gallardom kraj Cremone. Put im je presjekao vozač koji je izlazio s benzinske postaje, a policajac-vozač plavo-bijelog Lamborghinija naglo je skrenuo kako bi ga izbjegao i udario u drugi auto. Lamborghini je potpuno slupan, ali na sreću, i policajci i vozač drugog automobila samo su lakše ozlijeđeni.

Lamorghini Gallardo vrijedan oko 150.000 eura jedan je od dva superbrza policijska pomagala čiji motori daju 560 KS. Gallardo je star godinu dana, a ima i mini hladnjak za prevoženje organa. Talijanska policija počela je koristiti Lamborghinije kako bi na prometnicama stigli prebrze vozače. Lamborghini je policiji donirao aute, ali nakon nesreće u ponedjeljak, nisu bili dostupni za komentar. Policija također koristi Ferrarije i Porschee koje su zaplijenili mafiji.
 
Član
Policija također koristi Ferrarije i Porschee koje su zaplijenili mafiji.

:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
 
erol_brcak je napisao(la):
Drago ti sto je polupan Lamborghini,hmmm haj dobro:icon_rolleyes:

OT: Jbg,dogadja se i najboljim :D

nije mi drago kao marka Lamborghini sto je pohlupana,nego sto je policijsko i sto je takvo jedno auto bespotrebno za drotove,za mene je to preseravanje i vise sminka drotova e zato neka su ga pohlupali
 
Frenkie-3B je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Drago ti sto je polupan Lamborghini,hmmm haj dobro:icon_rolleyes:

OT: Jbg,dogadja se i najboljim :D

nije mi drago kao marka Lamborghini sto je pohlupana,nego sto je policijsko i sto je takvo jedno auto bespotrebno za drotove,za mene je to preseravanje i vise sminka drotova e zato neka su ga pohlupali

Pa nije sminka ako moraju ganjat drugog Lamba,ta nece Punticima ih ganjat :icon_biggrin:
 
erol_brcak je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Drago ti sto je polupan Lamborghini,hmmm haj dobro:icon_rolleyes:

OT: Jbg,dogadja se i najboljim :D

nije mi drago kao marka Lamborghini sto je pohlupana,nego sto je policijsko i sto je takvo jedno auto bespotrebno za drotove,za mene je to preseravanje i vise sminka drotova e zato neka su ga pohlupali

Pa nije sminka ako moraju ganjat drugog Lamba,ta nece Punticima ih ganjat :icon_biggrin:

ma no frks nek ti bude,da nebi tema osla u OT svako ima svoje misljenje zar ne komsija
 
Član
pilot pa pogrijesi...al samo jednom:D

jbg steta ovakvog auta, al doci ce vec drugi..ne brinem se ja za njih...
a kad bi i kod nas policija oduzimala od mafije i koristili za sebe, vozali bi i nasi lamborghinije garant:icon_biggrin:
 
boss_C200 je napisao(la):
pilot pa pogrijesi...al samo jednom:D

jbg steta ovakvog auta, al doci ce vec drugi..ne brinem se ja za njih...
a kad bi i kod nas policija oduzimala od mafije i koristili za sebe, vozali bi i nasi lamborghinije garant:icon_biggrin:

Hehehe vozali bi, al' u k....., nismo mi italija pa da ima tih vozila kod nas, da uzimaju od mafijasa, zna se sta bi vozali, sve ono sto ovi "vladini sluzbenici" vozaju! :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top