Malo se ponovilo :)

Malo se ponovilo :)

Član
Evo danas zamjenio svoj stari Piaggio Zip SP50 2T za nesto sto meni malo vise odgovara, u pitanju je Aprilia Area 51, trenutno u ne bas tako idealnom stanju, al polako, dovescemo mi u nju bolje stanje a slike ce ic kako se sta bude radilo ... zasad samo par slika jer sam smoren cjeli dan sam se lomio po kombiu prevukavsi svoj skuter do sarajeva, pa onda ovaj nazad u Tuzlu i tak ...


abcd0019.jpg


abcd0020.jpg


abcd0008py.jpg


abcd0009iu.jpg


abcd0003a.jpg


abcd0005id.jpg


abcd0007v.jpg
 
Član
moze se dovest u dosta dobro stanje,nakon farbanja bi bila kao potpuno drugi motor,samo naprijed,pratit cemo projekat;);)
 
Drug,de ako nije tajna,samo reci koliko si ga platio...i ja imam u planu kupiti neki polovan motor-iste marke,pa da znam...da se mogu malo preracunati!:cool:
 
Član
pa s obzirom da je bila zamjena nebi ti znao rec kolko bi to doslo u keshu ... evo ja sam dao svoj motor i 350 doplate + prevoz + jos moram registrovat ... znaci mene ce nagrubo izac kao da sam dao svoj motor i nekih cca 600km doplate ... na piku imaju 2 ovakve aprilije, obje su po 1.500km, jedna je odjavljena na austrijskim papirima, druga je placena carina i pozer samo treba registrovat, s tim da kod ove druge imas ugradjen malosijev 70cc kit i elektroniku i ide 55 dok ova moja ide 70 trenutno (ne smijem je vise podic trenutno jer su tek promjenjeni klip, karika i stublina pa dok se malo ne razradi) ... farbanje ide 100% al prije farbanja cu se malo pozabavit drugim stvarima, fale joj retrovizori, vizir, nogare za suvozaca i jos neke sitnicice sitne ... vjerovatno da necu stic ove godine je ofarbat, al definitivno ce bit ofarbana do iduce sezone i to u neku bolesnu plavu boju :lol: ...
 
Član
Dobra masina druze, sto se tice retrovizora i ostalih sitnica imas jeftino u omegi na spratu, jest da su za keeway i kanuni al vjerovatno pasu i na tvoj skuter. Ja skoro uzimo, 7 KM komad ;)
 
Član
2 focus hvala ti mnogo ja to trazim odkako ga uze nikako da nadjem jer su nekakvi debeli navoji al brate debeli ...

hvala i ostalima na komentarima ja sam sturen odkako sam ga kupio ne silazim sa njeg (4 dana predjenih preko 500km) ... :D

BTW, za sve skutere je disk 20-25km za ovaj 50 ... :icon_mad:
 
Član
jako lijepa aprila..nek je sa srecom....kad krece projekat...jedva cekam da ga redovno pratim...aprilie imaju opak start...to me blizi njima...jako .. ;);)
 
Član
hvala hvala, evo koja slika sa tehnickog ... radi se radi ...

abcd0001bm.jpg


abcd0002f.jpg


abcd0003jc.jpg


evo ga prvi put u TZ ...

abcd0005q.jpg


abcd0004x.jpg


mozda su neki primjetili da mu fale nogare za suvozaca, to je takodje postavljeno al nemam jos sliku istih ... takodje sam dosad stigo promjenit alneser, AL bendix izgleda da zeza pa valja i to rjesit pa ce abd tad htjet upalit na normalno a ne na kurblu ... al to su sve stvari koje moraju malcice sacekat, ispiti mi pocinju na faxu tak da ...
 
Top